Dům s jedinečným výhledem

Liberec | Ruprechtice I | Smrková

Dům s jedinečným výhledem

Nabízím Vám ke koupi rodinný dům s jedinečným výhledem v nejvyhledávanější lokalitě Liberce - Ruprechticích v ulici Smrková. Velkorysý dům má dispozici 5+KK, dvě koupelny, vstupní halu a je ze 3/4 podsklepený. Nachází se ve slepé ulici a řídké zástavbě domů, díky čemuž zde budete mít absolutní klid a soukromí. Veliký pozemek o výměře 1630 m2 je kompletně oplocen a vjezd na něj je přes automatickou bránu. Hledáte-li klid, málo sousedů a zázemí pro rodinu, bude tento dům správnou volbou.

Dispozice a příslušenství a výměry

Dispozice domu je 5+KK

Obytná výměra 163,08 m2 | 1.NP - 86,07 m2 | 2. NP - 77,01 m2

1.PP/suterén - 44,16 m2

Obytná plocha 122,5 m2 | Pozemek 1630 m2 

Standardy a interiér

Nabízený dům Vás zaujme především svou polohou, ale i velkorysou velikostí místností a především obývacího pokoje s kuchyní.

Při vstupu do domu se ocitnete v předsíni/vstupní hale s dostatkem prostoru pro šatní skříň, věšák, botník a další úložné prostory. Obývací pokoj o výměře 30 m2 má přímý vstup na terasu, je propojen s kuchyní, dřevěným schodištěm a tvoří srdce celého domu. V prostřední části je krb pro lokální vytápění a příjemnou atmosféru v zimních měsících. Kuchyňská linka je vybavena vestavnými spotřebiči. V kuchyni je dostatek prostoru pro osmimístný jídelní stůl. V přízemí se dále nachází pracovna a koupelna se sprchovým koutem. 

Ve druhém patře, do kterého se dostanete po dřevěných schodech, se nachází 3 veliké pokoje a koupelna. Pokoje jsou podkrovní a mají dostatek prostoru pro manželské postele, vestavěné skříně, psací stoly a další vybavení. V koupelně se nachází dvě umyvadla, WC a rohová vana. 

Dům je ze 3/4 podsklepený a najdete zde uplatnění pro uložení sezónního i běžného vybavení, včetně technického zázemí.

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí kotle na LTO. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Vytápění je možné i lokálně krbovými kamny v obývacím pokoji. Dům má vlastní vrtanou studnu. Náklady na provoz domu jsou velmi nízké.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je C.


Lokalita a doprava

Ulice Smrková je slepá a nachází pod známou ulicí Horská. Jedná se o klidnou lokalitu s malou hustotou rodinných domů, klidem a hezkými výhledy. Autobusová zastávka je 5 minut pěší chůzí od domu. Za 10 minut se dopravíte autem do centra města. Téměř za domem začínají lesy Rudolfova směrem na Bedřichov. V okolí je známý kostel U obrázku, Lesní koupaliště, Lidové Sady, plavecký bazén, sportovní areál v Bedřichově, Maliník, Rudolfov a další.

Cena

11.890.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?