Rodinný dům s potenciálem

Srbsko u Karlštejna | K Vodopádům

Rodinný dům s potenciálem

Nabízím Vám ke koupi jedinečný dům na pěkném místě v Srbsku u Karlštejna na začátku turistické trasy k našemu státnímu hradu. Nemovitost má své kouzlo a bude potřeba ji citlivou rekonstrukcí doladit dle Vašich nejlepších představ. Nabízí se zde dvě možnosti využití - zachování samostatného rodinného domu / vybudování dvou bytových jednotek. To už necháme na Vás. Bavit Vás bude lokalita, kdy máte na dosah města Beroun a Praha, ale zároveň se nachází v CHKO Český kras.

Dispozice, příslušenství a výměry

1. NP - tři pokoje, WC a komora

2. NP - dva pokoje a dva podkrovní prostory

Podlahová plocha - 169,44 m2 | Dispozice 4+1

Pozemek včetně zastavěné plochy - 766 m2

Standardy a interiér

Nabízený dům Vás zaujme především svou polohou a absolutním klidem. Vstupní branka na pozemek je z nově vyasfaltované příjezdové cesty, která je i začátkem turistické trasy na státní hrad Karlštejn.

V přízemí se nachází 2 neprůchozí a jeden průchozí pokoj. Jeden sloužil jako kuchyně, druhý jako obývací pokoj a třetí jako pokoj pro hosty/pracovna. Ve všech místnostech je hodně oken a interiér působí velmi světlým dojmem. V kuchyni jsou krbová kamna napojena do komínu. Ač je dům v původním stavu, tak působí dobře udržovaným dojmem.

Do druhého patra se dostanete po prostorném dřevěným schodišti. V patře jsou pak dvě ložnice a dva nevyužité podkrovní prostory/místnosti. Ve všech pokojí je opět dostatek oken a interiér je díky tomu světlý. 

Za domem je stavba, která sloužila jako kurník pro slepice a sklad. Tato stavba by byla vhodná k přestavbě na garáž se skladem na uložení nářadí, sekačky a zahradního nábytku.

Dům je podsklepený. 

Technické údaje

Dům je napojen na veřejnou kanalizaci, vodovodní řád, plynovou přípojku a elektřinu. Okna jsou dřevěná. Stav domu je dobrý, ale v současné době neobývaný a ideální ke kompletní rekonstrukci. 

Informace

Pro více informací kontaktujte makléře nemovitosti. V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetickou náročnost budovy uvádíme ze zákonných povinností ve skupině G.


Lokalita a doprava

Srbsko u Karlštejna se nachází na strategickém místě. Do Berouna se dopravíte za 15 minut jízdy autem a na Zličín do Prahy za 20 minut. V okolí je kvalitní občanská a dopravní dostupnost. Velkým přínosem je blízkost CHKO Českého krasu, státního zámku Karlštejn, Lomu Velká Amerika, hrad Karlík a další.

Cena

8.420.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?