Bydlení u liberecké přehrady

Liberec | Kristiánov | Stavbařů

Vytvořte si domov dle svých představ

Nabízím Vám ke koupi pěkný byt 2+1, který se nachází v jedné z nejhezčích a nejklidnějších lokalit v Liberci zvané Králův Háj. Původní stav interiéru bude pro budoucího majitele velikou výhodou, jelikož si může své bydlení vytvořit dle vlastních představ a nemusí dělat kompromisy při nákupu bytu po dokončení. Králův Háj je ideální bydlení pro ty, kteří hledají klid, zeleň, ale zároveň blízkou dostupnost do centra města. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 2+1

Výměra bytu 53 m2 | Sklep 2,4 m2

Standardy a interiér

Potenciál bytové jednotky je opravdu veliký. Nabízejí se až 3 možnosti pro budoucí dispozici bytu. První variantou je ponechání původního 2+1. Pro páry nebo jednotlivce bude možné vytvořit opravdu velkorysé 2+KK. Jste-li mladá rodina nebo potřebujete místnost navíc jako kancelář, tak lze jednoduše upravit interiér na dispozici 3+KK.

Podlaha bytu je pokryta zachovalými dřevěnými parkety v obytných místnostech. V kuchyni je plovoucí podlaha a v předsíni lino. Obytné místnosti jsou oddělené. V kuchyni se nachází původní kuchyňská linka s plynovým sporákem a troubou a původní odvětrávaná spíž.

Koupelna je stavebně oddělena od WC, avšak je možné obě místnosti spojit a vytvořit velkorysou koupelnu. V předsíní je dostatek prostoru pro vestavěnou šatní skříň.

Okna jsou orientována na jižní stranu, takže budete mít v bytě dostatek světla po celý rok. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální kotelna v suterénu domu. Výhodou jsou nízké měsíční zálohy ve výši 2.962 Kč (vytápění, ohřev vody, studená voda, fond oprav, správa, údržba domu a další běžné poplatky). Okna jsou plastová. Dům je zateplený a po celkové revitalizaci. Dostatek tepla v bytě zajišťují stoupačky, díky kterým se historicky v bytě platí opravdu nízké zálohy za vytápění. Parkování je možné před domem a v jeho okolí.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám rád pomůže náš hypoteční specialista s dvanáctiletou zkušeností na trhu. Energetická náročnost budovy je D.


Lokalita a doprava

Ulice Stavbařů je velmi oblíbenou díky své strategické poloze. Nachází u oblíbeného Lesoparku Harcov nad libereckou přehradou a zároveň blízkou vzdáleností do centra města. K radnici se dopravíte za 15 minut pěší chůzí. Za 8 minuty budete stát na hrázi zmíněné přehrady. V blízkosti je autobusová i tramvajová zastávka.

Cena

3.390.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?