Rodinné domy Stráž nad Nisou 

Liberec | Stráž nad Nisou | Bergerovo náměstí

Moderní bydlení na kraji města

Na oblíbeném okraji Liberce, ve Stráži nad Nisou, vznikly dvě novostavby energeticky úsporných rodinných domů v ulici Bergerovo náměstí, které splňují všechny nároky na moderní bydlení s důrazem na nízké provozní náklady, ale zároveň spojené s trochou venkovského života mimo město.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 5+KK 116 m2 | Garáž 17,2 m2

Celková plocha pozemku domu A - 477 m2 | B - 463 m2

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit rodinné domy s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domu byl zvolen v moderní světle šedé fasádě v kombinaci s tmavě šedou střechou a velkými okny. Pro okolí domu navrhl architekt moderní zahrady s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem, kde je dostatek prostoru pro dětské hřiště, bazén, zahradní domek a další vyžití. Pozemek je kompletně oplocen včetně automatické brány pro bezpečný výjezd Vašeho vozu z parkovacího stání a garáže. 

Na střeše domů je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Po celé ploše domu je podlahové komfortní vytápění napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Ve vstupní místnosti je dostatek prostoru pro vestavěnou skříň a botník s věšákem. V předsíni a koupelnách je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. Obývací pokoj s kuchyňským koutem o výměře 38 m2 je opravdu velkorysý. Nabízí se zde možnost napojení na krbová kamna a vstup na terasu. V přízemní koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a závěsné wc. V hlavní koupelně je vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné wc a žebříkové topení. Patra propojuje schodiště s dřevěnými nášlapy a nočním osvícením. 4 pokoje lze využít jako ložnici o výměře 17 m2, dva dětské pokoje a jako pracovnu nebo pokoj pro hosty. 

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Informace

Domy včetně okolí jsou kompletně dokončeny a zkolaudovány. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Jako benefit jsme pro Vás připravili následující nabídku:

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku pojištění vašeho rodinného domu a domácnosti s bezkonkurenční slevou až 40%.

Ve spolupráci s kuchyňským studiem Oresi jsme vám připravili slevu ve výši 7% na dodání a instalaci kuchyně pro váš dům"

Lokalita a doprava

Od rodinného domu se dopravíte po rychlostní silnici za  5 minut do centra města a nákupní zóny Glóbus.

Zároveň Stráž nad Nisou poskytuje veškerou občanskou vybavenost a to: základní školu, školku, dětské hřiště, poštu, potraviny, restauraci, hospodu.

Zastávka MHD se nachází přímo na Bergerově náměstí, minutu pěší chůzí od domu. V okolí je cyklostezka a spousta tras pro procházky. 

Ceny

Od 11.928.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?