Prosluněný byt 3+1 

Stráž pod Ralskem | Mimoňská

Byt s pocitem domova

Ulice Mimoňská se nachází v srdci Stráže pod Ralskem, které je proslaveno Wakeboardovým parkem, krásnou cyklostezkou a jedinečnou zmrzlinou. Existuje mnoho dalších důvodů, proč by tento byt 3+1 s lodžií, o celkové výměře 70,3 m2, měl být Vaším novým domovem. Obývací pokoj s lodžií je orientován na jižní stranu, takže se nemusíte bát nedostatku slunce. Interiér bytu prošel částečnou rekonstrukcí a ucítíte zde pocit domova. S parkováním si nemusíte dělat starosti, před domem je dostatek parkovacích míst pro Váš vůz. Součástí bytu je i sklepní kóje umístěna v suterénu domu. 

Dispozice a výměra

3+1 o výměře 70,3 m2 + lodžie 5 m2 + sklepní kóje 3 m2

Interiér

Dispozičně dobře řešený interiér se samostatným dětským pokojem a ložnicí průchozí přes pokoj obývací. V kuchyni je dostatek místa pro jídelní stůl čtyřčlenné rodiny. Zděné koupelnové jádro je stavebně odděleno od WC. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo a připojení na pračku. Součástí kuchyňské linky je elektrická trouba se sporákem a digestoř.

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno dálkově, rovněž i ohřev vody. Dům je po kompletní revitalizaci včetně střechy. Okna v bytě jsou plastová. Lodžie má osazena skleněné posuvné okenice. Měsíční předpis záloh se hradí ve výši 6.000 Kč včetně fondu oprav a úvěru na zateplení. Elektřina je řešena individuálně u příslušného dodavatele. 

Informace

Byt je v družstevním vlastnictví s možností převodu do osobního, tudíž je možnost financování hypotečním úvěrem. Výše zbývací anuity je 5.000 Kč. V případě financování úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. V případě více zájemců o koupi si majitel vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Z prozatimního nedodání energetického ohodnocení budovy uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.

Fotografie 

Lokalita a doprava

Mimoňská ulice se nachází v srdci Stráže pod Ralskem s krátkou pěší dostupností ke známé vodní nádrži Stráž pod Ralskem, která je známá svým Wakeboardovým okruhem. Město se 4 tisíci obyvateli je také proslulé nádhernou cyklostezkou a legendární zmrzlinou u nádrže, kam se sjíždí celý kraj. 3 minuty pěší chůzí se od domu nachází Penny market a další obchody. 

Cena

2.420.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Převodní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu převodní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Přepis na družstvu

Podepsanou smlouvu doručíme na družstvo, se kterým podepíšete nájemní smlouvu.

Čekání na družstvo

Jakmile družstvo celý smluvní proces dokončí, stanete se novým nájemníkem s družstevními právy ("vlastníkem").

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis služeb a elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?