Ideální rodinný byt

Liberec | Perštýn | Svatoplukova

Ideální rodinný byt, kterému nic nechybí

Nabízím Vám ke koupi velkorysý rodinný byt 4+KK v oblíbené liberecké čtvrti - Perštýn. Nachází se v bytovém projektu v klidné a velmi žádané lokalitě v těsné blízkosti centra města. Z prostorné terasy orientované na jihozápadní stranu budete mít výhled na okrasnou a užitnou zahradu ve vlastnictví SVJ. Navíc k bytu náleží dvě garáže v podzemním parkovišti a sklepní zděná kóje. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 4+KK + terasa, dvě garáže v podzemním parkovišti a sklepní kóje

Výměra bytu 102 m2 | Terasa 17 m2

Standardy a interiér

Nabízený byt Vás zaujme nejen velkorysou podlahovou plochou a neprůchozími místnostmi, ale i velkým množstvím úložných prostor a kvalitními materiály. 

Při vstupu do bytu se ocitnete v předsíni, ze které jsou vstupy do jednotlivých pokojů a obývacího pokoje s jídelnou a kuchyňským koutem. Podlaha bytu je po celé ploše pokryta vinylovou podlahou, v koupelně je dlažba. Kuchyňská linka do tvaru U je vybavena vestavěnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, indukční deska a digestoř). V prostorné koupelně je vana, sprchový kout, veliké umyvadlo, zrcadlo, žebříkové topení a možnost pro připojení pračky a sušičky. WC je samostatné. 

V ložnici se nachází vestavěná skříň přes celou šíři pokoje. V dětském pokoje jsou dvě dětské postele s úložným prostorem, vestavěné skříně a psací stoly. Pro dostatek úložného prostoru je z předsíně vstup do komory, ze které si můžete například udělat šatnu a zázemí pro domácí spotřebiče. Třetí pokoj má vstup z obývacího pokoje. 

Z obývacího pokoje je vstup na terasu o výměře 17 m2 s výhledem do okrasné zahrady. V oknech orientovaných na na terasu jsou osazeny venkovní žaluzie.

Technické údaje

Dům a ohřev vody zajišťují tepelná čerpadla. K dispozic je sklepní kóje dvě garáže v podzemním parkovišti, kam se Vám vejdou SUV a dostatek sportovního vybavení.

Informace

Vjezd do krytých parkovacích stání je za automatickou branou na dálkové ovládání. Energetická náročnost budovy je C.


Lokalita a doprava

Ulice Svatoplukova se nachází v horní části oblíbené čtvrti Perštýn. Za 5 minut pěší chůzí se dostanete k liberecké radnici. Autem se dopravíte do centra za minutu. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost. Minutu pěší chůzí u domu je známá základní škola Doctrina. 

Cena

Prodáno

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?