Dům s výjimečným výhledem

Liberec | Staré Pavlovice | U Kapličky

Dům s výjimečným výhledem

Nabízím Vám ke koupi moderní rodinný dům o ideální dispozici 5+KK s garáží a krásnou zahradou. Nachází se ve Starých Pavlovicích kousek od cyklostezky s jedinečným výhledem na Ještěd a Ještědský hřeben. Výjimečnost tohoto domu netvoří jen energetická náročnost A a ty nejlepší technologie, ale i absolutní soukromí, protože tu nebudete mít žádné sousedy. Navíc v okolí tomu je skvělá občanská vybavenost a rychlá dopravní dostupnost do centra města a rychlostní silnici. Zkrátka tento dům splňuje vše, co si dokážete představit pod pojmem rodinné bydlení ve městě pro náročné. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 5+KK + garáž, balkón a zahrada s terasou

Obytná plocha 136,17 m2 | Dílna/sklad 25,95 m2 | Zahrada 996 m2

Standardy a interiér

V přízemí domu se nachází prostorný obývací pokoj s rohovým francouzským oknem, u kterého budete chtít trávit na křesle celé dny. Součástí obývacího pokoje je kuchyňská kout a prostor pro jídelnu. Dále se v přízemí nachází vstupní prostor, koupelna se sprchovým koutem, ložnice/pracovna a technická místnost

Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči a je v leskle bílá v kombinaci s tmavým dřevem. Ve všech oknech v domě jsou osazeny podomítkové venkovní elektrické žaluzie. Okna v obývacím pokoji jsou situována na jižní a jihozápadní stranu a je zde přímý vstup na velkorysou terasu s elektrickou markýzou. Podlaha je po celé ploše domu plovoucí v prémiové kvalitě. 

Patra jsou propojena dřevěným schodištěm. Ve druhém patře se nachází dva dětské pokoje, ložnice, šatna a koupelna. V koupelně je umístěna vana, WC s bidetovou sprškou, zakázkové umyvadlo od italského výrobce a zrcadlo s umyvadlovým nábytkem. Zajímavým technickým doplňkem je pak shoz na prádlo do technické místnosti.

Zahrada je ve skvěle udržovaném stavu plná zeleně a okrasných keřů/kytek. Po celém obvodu je oplocení, které je zároveň prorostlé okrasnými keři tak, aby nebylo na zahradu vidět. Kolem domu je zámková dlažba včetně nášlapových chodníčků po části zahrady. Zalévání je možné vodou z vodovodního řádu nebo z retenční nádrže na dešťovou vodu. U příjezdové cesty je garáž a zastřešené posezení s grilem. Na dům je napojena velkorysá dílna o dvou prostorách a původně zelenou střechou. 

Technické údaje

Vytápění domu je zajištěno pomocí tepelného čerpadla o maximální kvalitě. Dále je možné vytápět teplým vzduchem pomocí rekuperační jednotky, která slouží především i pro přirozené větrání v domě (není nutné otevírat okna). V obývacím pokoji jsou umístěny krbová kamna s teplovodním výměníkem. 

V technické místnosti je i bojler o kapacitě 600 l, kde se ukládá teplo ve formě teplé vody.  Na střeše jsou osazeny fotovoltaické panely o výkonu 4 kWh a termosolární panely.

Rekuperační jednotka provádí pravidelnou výměnu vzduchu. Tepelné čerpadlo může fungovat i jako klimatizace, kdy svým výkonem dokáže ochladit interiér o 7 stupňů.

Celková spotřeba v domě je do 15 kWh na m2 za rok.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy je A.


Lokalita a doprava

Ulice U Kapličky se nachází v klidné a oblíbené části Liberce. Jedná se o lukrativnější lokalitu s nově postavenými rodinnými a řadovými domy. Pozitivní výhodou je skvělá dopravní dostupnost. Za pár minuty jízdy autem se ocitnete na rychlostní silnici směr Praha. Za 5-10 minuty budete v centru města a dvě minuty od domu supermarket, či nákupní centrum Globus a nákupní zóna. Za 5 minut pěší chůzí se dostanete na oblíbenou cyklostezku podél řeky Nisa.

Cena

14.690.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?