Jednoduchá dokonalost 

Liberec | Harcov | Vřesová

VIDEO PROHLÍDKA

Jednoduchá dokonalost

Rád bych Vám nabídl ke koupi novostavbu rodinného domu z roku 2021, který Vás na první pohled nadchne moderní kombinací bílé omítky s šedými okny a venkovními žaluziemi. Velikou dominantou je třiceti metrová terasa s jižní orientací a krásným výhledem do zeleně. Kolem domu je okrasná zahrada s gabionovým plotem a parkování pro dvě auta. Interiér je krásně světlý a nabízí dispozici 4+KK s možností vybudování například vlastní kanceláře, dílny nebo garsonky se samostatným vchodem. Mimo obytné místnosti budete moci využívat technickou místnost, šatnu a komoru pod schodištěm. Energeticky úsporný dům spadá do skupiny B, díky čemuž budete mít poměrně nízké provozní náklady na bydlení. Harcov je nejlukrativnější lokalitou ve městě, možná i proto je místními nazýváno jako liberecké "Beverly hills". Jedná se o místo, kde slunce svítí nejdéle ze všech čtvrtí. Velikým bonusem může být i skvělá dopravní dostupnost do centra, kam dojede autem za 5 minut. U liberecké přehrady budete za 3 minuty a v Bedřichově za 10 minut. Zkrátka se jedná o moderní dům ve skvělé a klidné lokalitě.

Dispozice a výměra

4+KK + technická místnost, šatna + kancelář/dílna/garsonka 

Obytná plocha 124 m2 | terasa 30 m2 | kancelář/dílna 30 m2

Obývací pokoj s KK 38,99 m2 | ložnice 11,34 m2 | pokoj 11,34 m2 | dětský pokoj 10,68 m2

Zahrada | 316 m2

Interiér

V přízemí domu se nachází technická místnost, prostorná předsíň s vestavěnou šatní skříní, wc, komora, kuchyně a obývacím pokojem se vstupem na terasu. Kuchyně v bílém lesku byla vyhotovena na míru. Jsou v ní zabudovány vestavěné spotřebiče (myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, indukční deska). V obývacím pokoji je možnost pro instalaci krbu. Ve všech oknech jsou instalovány venkovní žaluzie. První a druhé patro je propojeno schodištěm se skleněnou výplní. Ve druhém patře se nachází 3 pokoje s vestavěnými skříněmi, šatna a koupelna se sprchovým koutem, závěsným wc, umyvadlem a žebříkovým topením. Podlaha domu je pokryta kvalitním vinylem v odstínu světlého dřeva. Bílé dveře Sapeli s obložkami mají skryté vnitřní panty. 

V 1. PP (pod terasou) je místnost o výměře 30 m2, kterou lze využít jako dílnu, kancelář, garsoniéru nebo cokoliv jiného. 

Technické údaje

Po celé ploše domu je podlahové vytápění, které zajišťuje elektrický kotel. Dům je připojen na veřejnou kanalizaci a vodovod. Okna jsou moderní trojskla. K domu náleží dvě parkovací stání na zpevněné ploše a jedno na nezpevněné ploše. Plot je vybudován s gabionů a zahrada byla na podzim zmodernizována do tzv. okrasné zahrady. 

Informace

Dům je k nastěhování po domluvě. V případě financování úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost domu je skupina B.

Fotografie 

Lokalita a doprava

Ulice Vřesová se nachází v nejlepší a nejžádanější lokalitě v Liberci - Harcově. V okolí se nachází krásné, moderní rodinné domy, klid a příroda. V centru města jste za 5 minut jízdy autem, u přehrady za 3 minuty a v Bedřichově za 10. 

Cena

14.990.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis vody a elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?