Pronájem malometrážních bytů v centru Liberce

Liberec | Staré Město | Frýdlantská

Ideální pro jedince nebo mladý pár

Byty v ulici Frýdlantská 209 jsou dlouhodobě obsazovány jedinci nebo mladými páry, kteří mají rádi veškerou občanskou vybavenost po ruce. Z většiny bytů je hezký výhled na radnici a věžičku na Sokolovském náměstí. Přestože se nacházíme v centru města, tak majitel zachovává příznivé ceny, proto jsou bytové jednotky často rychle obsazeny. Podlahy bytů jsou ve většiny případů pokryty dřevěnými parketami, byty po rekonstrukci mají podlahy plovoucí. Koupelny jsou vybaveny sprchovým koutem, umyvadlem, žebříkovým topením, připojením na pračku a nezávěsné wc. Kuchyňská linka standardně vybavena digestoří a elektrickým sporákem (dvě ploténky). Prostor na připojení lednice vedle kuchyňské linky. 

Technické údaje

O technický chod celého domu se stará správce budovy, který pomáhá nájemcům i s opravami v bytech. Úklid ve společných prostorách je zajištěn. V bytech jsou osazeny nová okna. Každý byt má k dispozici připojení ke kablové televizi a internetu. Parkování je možné v modré zóně nebo na soukromých parkovištích v okolí. Vytápění je elektrické. 

Informace

Byty jsou vymalované, uklizené a připraveny k nastěhování. Nastěhování je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Byt 1+KK

Byt 2+1

Finanční jistina a služby

  • Finanční jistina (vratná kauce) ve výši 2x měsíční nájemné bez služeb

  • Záloha za vodu 400 Kč/os./měsíc
  • Komunální odpad 100 Kč/měs.
  • Elektřina společných prostor 100 Kč/měs
  • Úklid a údržba společných prostor a servis 400 Kč/měs
  • Elektřina psaná na nájemce - běžná záloha 1.500 Kč

Lokalita a doprava

Ulice Frýdlantská se nachází na tzv. Zlatém kříži. Od radnice jste u domu za necelou minutu. Nejbližší zastávka MHD je přímo u radnice nebo na Šaldově náměstí. Nákupní galerie Plaza necelou minutu od domu, OC Forum 2 minuty pěší chůzí přes ulici Pražská/Moskevská. 

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?