Vybavený byt s parkováním

Liberec | Vratislavice n. N. | Dopravní

Vybavený byt s parkováním

Nabízím k pronájmu nábytkem vybavený byt 2+KK, který se nachází ve 3. patře bytového komplexu v ulici Dopravní ve Vratislavicích nad Nisou. Téměř ideální rozpoložení a velikost bytu Vám poskytne pocit útulného bydlení s dostatkem úložných prostor. Výhodou je soukromé parkovací stání za elektrickou bránou a komora na patře. V blízkosti je dobrá dopravní dostupnost a občanská vybavenost. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK

Užitná plocha 53 m2 

Nachází se ve 3. NP

Interiér

Podlaha bytu je pokryta světlou plovoucí podlahou, v koupelně je dlažba. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem, kde je kompletně vybavená kuchyňská linka s barovým/jídelním pultem. Součástí vybavení je tedy vestavná lednice s mrazákem, myčka, horkovzdušná trouba, digestoř, sklokeramická deska a mikrovlná trouba. Obývací pokoj je vybaven pohovkou, konferenčním stolem, TV nábytkem a držákem na TV.

V ložnici se nachází manželská postel, noční stolek, žebřiny na stěně a především vestavná šatní skříň přes celou šíři pokoje. Pokud by Vám tento úložný prostor nestačil, tak další vestavná skříň se nachází v předsíni. 

V povedené koupelně je umístěna vana, závěsné WC, umyvadlo, zrcadlo a pračka. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny pomocí plynové kotelny v suterénu domu. K dispozici je připojení k TV a internetu. Parkovací stání je za elektrickou branou na dálkové ovládání ve společných částech bytového domu. K dispozici je společná komora na patře.

Informace

Byt je k nastěhování ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Dopravní se nachází v oblíbené části Liberce - Vratislavicích nad Nisou. Lokalita je oblíbená především díky její poloze, kdy máte v blízkosti dostatek přírody, sportovního a rekreačního vyžití a zároveň se dopravíte za 10 minut jízdy autem do centra města. V blízkosti domu je autobusová i tramvajová zastávka. 

Nájemné a služby

 14.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 2.346 Kč + elektřina
  • Finanční jistina (vratná kauce) 25.000 Kč
  • Provize RK 14.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?