Podkrovní byty u centra

Liberec | Perštýn | Dr. M. Horákové

Nově vybudované podkrovní byty v centru města

V ulici Dr. M. Horákové vznikly dvě nové podkrovní bytové jednotky, které poskytnou novým nájemcům pohodové bydlení s krátkou pěší dostupností do centra města. Nacházejí se ve čtvrtém nadzemním podlaží bytového domu minutu od S toweru. Nadměrné množství oken zajišťuje skvělou světlost interiéru. Kuchyňské linky jsou vybaveny elektrickým sporákem s troubou a digestoří. V Koupelně je umístěn sprchový kout, wc, umyvadlo a zrcadlo. Interiér hezky doplňují přiznané trámy a dodávají bytům jedinečnost. Parkování je možné za automatickou branou ve dvoře domu. 

Dispozice a výměry

Byt 1+1 - 41,25 m2

Byt 1+KK - 49,31 m2

Nachází se ve. 4. NP

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle. Každý nájemník je povinen jednou ročně provést revizi. Kotel rovněž zajišťuje i ohřev vody. Byt je nově vybudován z půdních prostor. 

Informace

Byty jsou vymalované, uklizené a připravené k nastěhování. Nastěhování je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb, finanční jistinu a provizi. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Byt 1+KK

Byt 1+1

Půdorys

1+KK

1+1.

Lokalita a doprava

Ulice Dr. M. Horákové se nachází téměř v srdci Liberce. MHD Vás na terminál Fůgnerova doveze za minutu. Pěší chůzí to bude trvat přibližně 2 minuty. Centrum Liberce Vám poskytuje kompletní občanskou vybavenost. Případný nájezd na rychlostní silnici směr Praha je od domu 2 minuty autem a vlakové nádraží 10 minut pomalou chůzí. 

Nájemné a služby

Byt 1+KK 9.850 Kč/měsíc | Byt 1+1 9.780 Kč/měsíc 

  • Vodné a stočné 250 Kč/os.
  • Elektřina a plyn na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 20.000 Kč
  • Provize RK 12.000 Kč a 12.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?