Oblíbené Byty Panorama

Liberec | Rochlice | Zelené Údolí

Moderní byt v oblíbeném projektu

Tento prostorný byt 2+KK nacházející se ve 3. NP projektu Byty Panorama je klienty velice dobře hodnoceným a oblíbeným. Podlaha bytu je pokryta plovoucí podlahou. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, žebříkové topení, zrcadlo a připojení na pračku. Kuchyňská linka je vybavena lednicí s mrazákem, myčkou, digestoří, horkovzdušnou troubou a indukční deskou. Z obývacího pokoje a ložnice je vstup do velkorysé lodžie s hezkým výhledem. K dispozici je komora/spíž na potraviny. Bytová jednotka se nabízí částečně vybavena nábytkem. V ceně je garážové stání v suterénu domu.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK s lodžií, sklepní kójí a garážovým stáním

Užitná plocha 68 m2 | sklepní kóje 4 m2 | garážové stání 13 m2

Nachází se ve 3. NP

Technické údaje

Jedná se o novostavbu z roku 2017 o 4 NP a podzemním parkováním. Okna jsou plastová. vytápění je řešeno dálkově, rovněž tak ohřev vody. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování od 1.3.2024. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy je C. 

Fotografie

Lokalita a doprava

Ulice Duhová se nachází v nejhezčí části liberecké čtvrti Rochlice, která je oblíbená svou polohou a dostupností. U domů projektu Byty Panorama se nachází potraviny Albert a autobusová zastávka. V těsné blízkosti jsou další supermarkety (Lidl, Kaufland, Tesco) a dvě minuty jízdy autem od domu je napojení na rychlostní silnici směr Praha. Do centra města se dopravíte za 5-10 minut dle provozu.

Nájemné a služby

15.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 3.869 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 25.000 Kč
  • Provize RK 17.000 Kč + DPH

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?