Moderní byt 2+1

Liberec | Staré Město | Holého

Moderní byt v Lidových Sadech

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu moderní a nově zrekonstruovaný byt 2+1, který se nachází ve 2. NP zrekonstruovaného bytového domu. Dispozičně dobře řešený byt o výměře 90 m2 je ideální pro náročnější pár. K bytové jednotce je možné pronajmout parkovací místo na pozemku domu za 500 Kč. Velikou výhodou je lokalita, kdy budete mít vše po ruce, a navíc jste v klidu. Před domem se nachází modernizovaný lesopark.

Interiér a vybavení

Všechny obytné místnosti jsou neprůchozí. Z kuchyně je vstup do spíže/komory. V předsíni se nachází šatna/komora. Podlaha bytu je pokryta vinylovou podlahou, v koupelně se nachází dlažba. Kuchyňská linka je vybavena lednicí s mrazákem, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, sklokeramickou deskou a digestoří. Francouzská okna zajišťují větší příjem slunce do bytu, který už tak působí velmi světlým dojmem. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, závěsné wc, žebříkové topení, sprchový kout, umyvadlo a zrcadlo. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+1 + venkovní kóje + parkovací stání

Užitná plocha 90 m2 | sklep 4 m2

Nachází se ve 2. NP

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí vlastního plynového kondenzačního kotle. Okna jsou plastová trojskla.  

Informace

Byt je k nastěhování od 1.9.2022. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy ze zákonných povinností uvádíme jako G - nehospodárná. 

Fotografie

Lokalita a doprava

Ulice Holého se nachází v jedné z nejhezčích částí Liberce - Lidových Sadech/Ruprechtice. Pro tuto lokalitu jsou typické německé vily, parky a klid. Autobusová zastávka se nachází 2 minuty do domu. Do centra města se dostanete za 15 minut pěší chůzí a autem za 2 minuty. 

Nájemné a služby

16.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 1.000 Kč
  • Elektřina a plyn na nájemce ve výši cca. 3.000 Kč
  • Finanční jistina (vratná kauce) 40.000 Kč
  • Provize RK 16.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?