Moderní byt se zahradou

Liberec | Františkov | Jáchymovská

Moderní byt se zahradou

Nabízím k pronájmu byt 2+KK se zahradou v nové rezidenci Jáchymovská v Liberci. Právě dokončený projekt nabízí všechny předpoklady moderního a nadstandardního bydlení pro náročné. Nachází se v zabydlené a skvěle občansky vybavené lokalitě s dobrou dostupností do centra a na rychlostní silnici. Parkování je zajištěno za bránou uzavřeného areálu rezidence. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK + zarada + sklep + parkovací stání

Užitná plocha 54 m2 | zahrada 184 m2

Nachází se v 1. NP

Interiér

Dispozičně skvěle řešený byt s obývacím pokojem spojeným s kuchyní a přímým vstupem na vlastní zahradu s terasou. V předsíni bytu se nachází botník, věšák na kabáty a vestavěná šatní skříň od firmy Havelka. V koupelně je umyvadlo s nábytkem, závěsné wc, zrcadlo, žebříkové topení, sprchový kout a připojení na pračku. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči Siemens (horkovzdušná trouba, myčka, indukční deska, digestoř) a lednicí Liebherr. Ve všech místnostech jsou osazena moderní svítidla od firmy Danlux. Byt má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. 

Technické údaje

Dům je ohodnocen energetickou třídou C. Všechna okna jsou velkoformátová trojska. Parkování je v areálu rezidence a je hrazeno nad rámec nájemného ve výši 1.500 Kč. V přízemí domu je k dispozici odvětrávaná sklepní kóje. Celý dům je zabezpečen kamerovým systémem s datovým úložištěm.  

Informace

Byt je k nastěhování ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Jáchymovská se nachází u centru města, 2 minut pěší chůzí od autobusové zastávky. Autem se dopravíte za 5 minut do centra města. V blízkosti je supermarket Billa, pošta, škola, školka, sportovní areál a další občanská vybavenost.

Nájemné a služby

15.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 4.170 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Parkovací stání 1.500 Kč
  • Finanční jistina (vratná kauce) 20.000 Kč
  • Provize RK 16.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?