Moderní byt v rezidenci

Liberec | Františkov | Jáchymovská

Moderní byt v rezidenci

Nabízím k pronájmu byt 2+KK s terasou v nové rezidenci Jáchymovská v Liberci. Právě dokončený projekt nabízí všechny předpoklady moderního a nadstandardního bydlení pro náročné. Nachází se v zabydlené a skvěle občansky vybavené lokalitě s dobrou dostupností do centra a na rychlostní silnici. Parkování je zajištěno za bránou uzavřeného areálu rezidence. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK + terasa + sklep + parkovací stání

Užitná plocha 54 m2 

Nachází se v 1. NP

Interiér

Dispozičně skvěle řešený byt s obývacím pokojem s kuchyní a velkorysou ložnicí s výhledem na Ještěd. V předsíni je dostatek prostoru pro botník s věšákem. V koupelně je umyvadlo s nábytkem, závěsné wc, zrcadlo, žebříkové topení, sprchový kout a připojení na pračku. Kuchyňská linka je vybavena vestavěnými spotřebiči Siemens (horkovzdušná trouba, myčka, indukční deska, digestoř) a lednicí Liebherr. Z obývacího pokoje je vstup na přízemní terasu o výměře 17 m2. Ložnice je rozdělena chytře příčkou a nabízí tak možnost pro samostatnou šatnu nebo pracovnu. Součástí ložnice je vestavná šatní skříň od firmy Havelka. Ve všech místnostech jsou osazena moderní svítidla od firmy Danlux. Byt má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. 

Technické údaje

Dům je ohodnocen energetickou třídou C. Všechna okna jsou velkoformátová trojska. Parkování je v areálu rezidence a je hrazeno nad rámec nájemného ve výši 1.000 Kč. V přízemí domu je k dispozici odvětrávaná sklepní kóje. Celý dům je zabezpečen kamerovým systémem s datovým úložištěm.  

Informace

Byt je k nastěhování od 1.7.2024. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Jáchymovská se nachází u centru města, 2 minut pěší chůzí od autobusové zastávky. Autem se dopravíte za 5 minut do centra města. V blízkosti je supermarket Billa, pošta, škola, školka, sportovní areál a další občanská vybavenost.

Nájemné a služby

15.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 3.270 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Parkovací stání 1.000 Kč
  • Finanční jistina (vratná kauce) 30.000 Kč
  • Provize RK 16.000 Kč + DPH

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?