Byt 3+KK se zahradou

Liberec | Starý Harcov | Jizerská

Krásný byt na skvělém místě

Tak by se dal jednoduše popsat nový byt 3+KK o výměře 89,2 m2 se zahradou 150 m2 v rezidenci Viladomy Jizerská. Zdařilý developerský projekt o 4 bytových domech s vyjímečným výhledem do lesa se stal v Liberci populárním. Samotný byt se nachází v přízemí domu z poslední etapy, která byla před dvěmi roky dokončena. Skvěle sladěný a světlý interiér Vás bude bavit. Bílé dveře Porta barevně doladěné šedou podlahou, moderní černou kuchyní s ostrůvkem a vstupem z obývacího pokoje na privátní zahradu s terasou. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče Beko (myčka, indukční deska, lednice, horkovzdušná a mikrovlná trouba). V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo a podsvícené zrcadlo. WC je od koupelny oddělené. Další výhodou je prostorná šatna, technická místnost s přívody na pračku a sušičku a dvě vestavěné skříně. Byt splňuje všechny požadavky moderního bydlení a těší se na nového nájemníka. Budete to právě vy? 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK + technická místnost, šatna a zahrada

Užitná plocha 89,2 m2 | zahrada 150 m2

Nachází se v přízemí bytového domu o 3 NP. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev zajišťuje tepelné čerpadlo. Okna jsou plastová. K dispozici je připojení k TV a internetu. Úklid společných prostor je zajištěn. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování, které je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Lokalita a doprava

Ulice Jizerská se nachází na okraji Starého Harcova s krásným výhledem na celý Liberec. Lokalita je ideální pro milovníky Bedřichova a celkově Jizerských hor, jelikož ulice Jizerská je jednou z posledních ulic navazujících na Bedřichov. Zastávka MHD se nachází 3 minut pěší chůzí od domu. Do centra města se automobilem dopravíte za 5 minut.

Nájemné a služby

23.500 Kč/měsíc

  • Zálohy za služby 4.040 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 25.000 Kč
  • Provize RK 22.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?