Moderní 2+KK v centru

Liberec | Jeřáb | Kladenská

Moderní byt v projektu Oáza v centru

Nepřehlídnutelný bytový projekt s názvem Oáza v centru, jehož podobu navrhl známý architekt Radim Kousal, držitel ceny Jože Plečníka za celoživotní přínos v oblasti architektury, poskytuje kvalitní moderní bydlení v centru Liberce. Dispozičně skvěle řešená bytová jednotka 2+KK se nachází ve 4. NP a jeho výměra je 55,9 m2. Z obývacího pokoje je vstup na balkón o výměře 4,3 m2 s výhledem na centrum města. Kuchyňská linka je kompletně vybavena spotřebiči (lednice s mrazákem, horkovzdušná trouba, digestoř, myčka a sklokeramická deska). Nájemníci jistě ocení vestavěné šatní skříně v předsíni a botník s věšákem na kabáty a bundy. V koupelně je umístěn prostorný sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo a připojení na pračku. K bytové jednotce náleží jedno kryté parkovací stání v garáži a sklepní kóje na patře. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK + balkón + sklepní kóje + garážové stání

Užitná plocha 55,9 m2 | balkón 4,3 m2

Nachází se ve 4. NP. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno dálkově ústředním vytápěním. Okna jsou plastová.  

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy je B. 

Fotografie

Lokalita a doprava

Projekt Oáza v centru se nachází v srdci Liberce s maximální občanskou vybaveností. 2 minuty pěší chůzí se nachází OV Fórum, hlavní terminál MHD, vlakové a autobusové nádraží. Je-li pro Vás důležitá dopravní dostupnost na rychlostní silnici směr Praha, tak na ní je to minutu jízdy autem.

Nájemné a služby

13.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 2.488 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 25.000 Kč
  • Provize RK 16.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?