4+KK se zahradou

Mníšek | Do Pískovny

4+KK se zahradou

Nabízím k pronájmu byt 4+KK v ulici Do Pískovny v Mníšku u Liberce. Jedná se pěkný byt v rodinném domě s vlastním vchodem a možností využití vlastní oplocené zahrady a parkováním zdarma před domem. Podmínkou využívání zahrady je její údržba. Jedná se klidné bydlení mimo městě s blízkostí přírody, pěkné cyklostezky, ale zároveň dostupností do města za 15 minut jízdy autem.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 4+KK + zahrada

Užitná plocha 80 m2 

Nachází se ve 2. NP

Interiér

Podlaha bytu je pokryta vynilovou podlahou, v koupelna a na wc je dlažba. Kuchyňská linka je vybavena elektrickou troubou, sklokeramickou deskou, digestoří a myčkou. V koupelně se nachází sprchový kout, vana,  dvě umyvadla, připojení na pračku a žebříkové topení. WC je samostatné. Obývací pokoj je spojený s kuchyňským koutem. Z předsíně je vstup do jednotlivých místností, které jsou všechny neprůchozí. K dispozici jsou dvě větší ložnice a jeden menší pokoj. Byt má samostatná vstup a schodiště s dostatkem prostoru na botník nebo věšák. 

Technické údaje

Vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo. K bytu nejsou vlastní měřidla, platba za služby se hradí majitelce ve stanovený výši.

Informace

Byt je k nastěhování od 1.8. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Do Pískovny se nachází na kraji Mníšku, směrem k Nové Vsi. Autem se dopravíte za 15 minut do centra Liberce. V blízkosti je cyklostezka, nájezd na rychlostní silnici, potraviny, restaurace.

Nájemné a služby

14.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 3.600 Kč (voda studená, voda teplá, vytápění)
  • Elektřina psaná na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 15.000 Kč
  • Provize RK 15.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?