Jedinečný byt v nejlepší lokalitě

Liberec | Staré Město | Na Okruhu

Jedinečný byt v nejlepší lokalitě

Nabízím k pronájmu kompletně vybavený byt 2+1 v ulici Na Okruhu v Liberci - Lidových Sadech. Jedná se jedinečný byt designován do italského stylu v historické vile v nejhezčí části města Liberec. Interiér si zachoval původní prvky, které jsou vkusně zrenovované, a díky tomu se jedná o skutečný originál. Výhodou je bezproblémové parkování a velkorysá společná zahrada. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+1 

Užitná plocha 65 m2 

Nachází se ve 2. NP

Orientace V, JV

Interiér

Podlaha bytu je pokryta zrenovovanými tmavě hnědými dřevěnými parketami. Interiérové i vchodové dveře jsou dřevěné o nadstandardní výšce. Interiér dále zdobí vysoké stropy s podhledovými bodovým osvětlením. 

V koupelně je umístěna vana, bidetová sprška, závěsné WC, umyvadlo a zrcadlo. Pračka a plynový kotel jsou skryty ve skříni v koupelně. V ložnici se nachází šatní skříň, komoda, manželská postel a sušička. Obývací pokoj je vybaven kvalitní koženou pohovkou, taburetem, konferenčním stolem, TV skříní a komodou. 

Kuchyňská linka je kompletně vybavena vestavnými spotřebiči a jídelním stolem se židlemi. Vedle obývacího pokoje se nachází menší pracovna s pracovním stolem a židlí. 

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle, který zároveň slouží i k ohřevu vody. Okna jsou dřevěná, zrepasovaná. K bytu náleží v suterénu domu sklepní kóje. Připojení k internetu je řešeno formou bezdrátového připojení s tarifem 60 GB dat/měsíc. Zahrada je společná a lze jí libovolně užívat. Parkování je bezproblémové a zdarma před domem.

Informace

Byt je k nastěhování od 1.4.2024. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Na Okruhu se nachází v pěší vzdálenosti od centra města a zároveň v klidné vilové čtvrti. V blízkosti je ZOO, Botanická zahrada, městský bazén, dětské hřiště, sportovní hřiště, lesní koupaliště a spousty dalších pěkných míst. Autobusová zastávka na Žižkově náměstí vzdálená 3 minuty chůze. Tramvajová zastávka na Masarykově třídě do 10 minut pěší chůze.

Nájemné a služby

18.000 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 400 Kč/voda/os., elektřina a plyn na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 30.000 Kč
  • Provize RK 18.000 Kč + DPH

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?