Moderní byt 3+KK

Liberec | Staré Město | Pavlovická

Moderní byt kousek od centra

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu moderní byt 3+KK, který se nachází ve 3. NP zrekonstruovaného bytového domu. Dispozičně dobře řešený byt o výměře 80 m2 je ideální pro náročnější pár nebo rodinu. K bytové jednotce je možné pronajmout parkovací místo na pozemku domu za 500 Kč. Velikou výhodou je lokalita, kdy budete mít vše po ruce, a navíc jste v klidu. K bytové jednotce navíc náleží terasa se sezením.

Interiér a vybavení

Všechny obytné místnosti jsou neprůchozí. V předsíni se nachází šatna/komora. Podlaha bytu je pokryta dřevěnou podlahou, v koupelně se nachází dlažba. Kuchyňská linka je vybavena lednicí s mrazákem, horkovzdušnou troubou, mikrovlnou troubou, myčkou, sklokeramickou deskou a digestoří. Z obývacího pokoje vede schodiště do podkroví, které je možné využít jako úložný prostor nebo hernu pro děti. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, wc, žebříkové topení, umyvadlo a zrcadlo. V ložnici je na míru vyhotovená šatní skříň.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK 

Užitná plocha 80 m2 

Nachází se ve 3. NP

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí vlastního plynového kondenzačního kotle.  

Informace

Byt je k nastěhování od 1.1.2022. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy ze zákonných povinností uvádíme jako B.

Fotografie

Lokalita a doprava

Ulice Holého se nachází v jedné z nejhezčích částí Liberce. Jedná se o klidnou vilovou část města se blízkou dostupností do centra města. 

Nájemné a služby

17.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 1.000 Kč
  • Elektřina a plyn na nájemce 
  • Finanční jistina (vratná kauce) 30.000 Kč
  • Provize RK 17.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?