Moderní byt v centru města

Liberec | Staré Město | Na Perštýně

Moderní byt v centru města

Nabízím k pronájmu moderní byt 3+KK v prestižním a nově postaveném rezidenčním projektu Nový Perštýn. Jedná se o světlý byt s jižní orientací v samém centru města, a navíc s garážovým stáním a terasou. Interiér je laděn do stylových barev bílá-šedá-světlý dub a bude se Vám do něj hodit téměř každé vybavení. Výhodou je lokalita s maximální občanskou vybaveností.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK

Užitná plocha 71 m2 

Nachází se ve 3. NP

Orientace J

Interiér

Podlaha obytných místností je pokryta plovoucí podlahou v barvě světlého dubu. V koupelně, WC a předsíni je dlažba. Ve všech místnostech jsou francouzská okna, díky kterým je byt světlý a dělají moderní dojem. Z ložnice a dětského pokoje/pracovny je vstup na menší balkónky. Z bývacího pokoje na prostornou terasu s jižní orientací. 

V obývacím pokoji je nová luxusní kuchyňská linka od firmy Sýkora, která je kompletně vybavena horkovzdušnou troubou, mikrovlnkou, lednicí, indukční deskou, myčkou a digestoří. Byla zde opět zvolena kombinace dubového dřeva a bílé. V místnosti je dostatek prostoru pro jídelní stůl a obývací pokoj s velkorysým gaučem. 

V koupelně je umístěna vana, WC, umyvadlo, zrcadlo, žebříkové topení a druhé samostatné WC.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. V každé místnosti je připojení k TV a internetu. V koupelně je oddělený prostor pro pračku a sušičku (do komínu nad sebe). K dispozici je garážové stání v suterénu domu na čip a prostorná sklepní zděná kóje.

Informace

Byt je k nastěhování ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Na Perštýně se nachází v samém centru města na kopci zvaném Perštýn. Jedná se o jednu z nejlukrativnějších částí města Liberec. To především díky své poloze a zároveň klidnému bydlení. Za 5 minut pěší chůzí budete na náměstí u radnice, za 15 minut pěší chůzí u přehrady. Autem se dopravíte za 3-5 minut na rychlostní silnici. V pěší vzdálenosti máte k dispozici kompletní občanskou vybavenost (supermarkety, poštu, restaurace, kavárny, kino a další).

Nájemné a služby

25.000 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 3.570 Kč + elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 40.000 Kč
  • Provize RK 22.000 Kč + DPH

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?