Moderní byt v centru města

Liberec | Staré Město | Na Perštýně

Moderní byt v centru města

Nabízím k pronájmu moderní byt 2+KK v prestižním a nově postaveném rezidenčním projektu Nový Perštýn. Jedná se o světlý byt s jižní orientací v samém centru města, a s pěkným výhledem ze 7 m2 velkorysého balkónu. Interiér je laděn do atraktivního moderního stylu. Výhodou je lokalita s maximální občanskou vybaveností a dopravní dostupností.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK

Užitná plocha 41,3 m2 + 7,7 m2 balkón

Nachází se ve 3. NP

Orientace J

Interiér

Podlaha obytných místností a předsíně je pokryta plovoucí podlahou v odstínu tmavého dřeva. V koupelně je dlažba. Všechna okna jsou francouzská s možností přímého vstupu na balkón a to z obývacího pokoje, tak i ložnice. Interiérové dveře mají nadstandardní výšku 210 cm a dodala je společnost Sapeli.

V hlavní obytné místnosti je rohová kuchyňská linka, kompletně vybavena vestavnými spotřebiči (lednice s mrazákem, myčka, horkovzdušná trouba, sklokeramická deska, digestoř a mikrovlná trouba) a je v ní dostatek prostoru pro jídelní stůl s židlemi a obývací stěnu s pohovkou. 

Ložnice je oddělená a má vstup z předsíně. Je zde možnost umístění manželské postele, komody, nočních stolků a šatní skříně. Další možnost pro úložný prostor nabízí ideální uspořádání předsíně pro dvoumetrovou šatní skříň.

Obklady v koupelně jsou moderní šedé s obklady až ke stropu. Koupelna je vybavena sprchovým koutem Hüppe, závěsným WC, žebříkovým topením, umyvadlem a možností připojení pračky a sušičky.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny dálkově. V každé místnosti je připojení k TV a internetu. V koupelně je oddělený prostor pro pračku a sušičku (do komínu nad sebe).

Informace

Byt je k nastěhování ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Na Perštýně se nachází v samém centru města na kopci zvaném Perštýn. Jedná se o jednu z nejlukrativnějších částí města Liberec. To především díky své poloze a zároveň klidnému bydlení. Za 5 minut pěší chůzí budete na náměstí u radnice, za 15 minut pěší chůzí u přehrady. Autem se dopravíte za 3-5 minut na rychlostní silnici. V pěší vzdálenosti máte k dispozici kompletní občanskou vybavenost (supermarkety, poštu, restaurace, kavárny, kino a další).

Nájemné a služby

16.200 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 2.068 Kč + elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 32.000 Kč
  • Provize RK 16.200 Kč + DPH

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?