Útulný byt za dobrou cenu

Jablonec nad Nisou | Rýnovice | Rýnovická

Útulný byt za solidní cenu

Nabízím k pronájmu útulný podkrovní byt 1+KK, který se nachází ve 4. patře zrenovovaného cihlového domu na dobré adrese v Jablonci nad Nisou - Rýnovicích. Jedná se o ideální byt pro jednotlivce nebo pár, kteří hledají pěkné bydlení za rozumnou cenu. Výhodou jsou nízké náklady na vytápění a zároveň bezproblémové parkování u domu. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 1+KK 

Užitná plocha 25 m2 

Nachází se ve 4. NP

Orientace J, JZ

Interiér

Podlaha bytu je pokryta v obytné místnosti kvalitním kobercem, v koupelně a předsíni je dlažba. Kuchyňská linka je vybavena menší ledničkou a dvouploténkovým vařičem. V koupelně je umístěna vana, umyvadlo, WC a připojení na pračku. V předsíni je šatní skříň. V obytné místnosti je dostatek prostoru pro rozkládací gauč, jídelní a konferenční stůl a šatní skříň nebo komodu.

Technické údaje

Vytápění bytu je řešeno pomocí společné plynové kotelny v suterénu domu. Stejným způsobem je zajištěn i ohřev vody. Podkroví je zateplené a okna jsou dřevěná. V přízemí domu je k dispozici sušárna a kolárna. Parkování je možné zdarma v ulici Rýnovická.

Informace

Byt je k nastěhování od 1.4.2024. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Na Okruhu se nachází v blízkosti vodní nádrže Mšeno - Jablonecké přehrady, 3 minuty pěší chůzí od nemocnice. V těsné blízkosti je kvalitní občanská vybavenost včetně Lidlu, Albertu, Obi, Pošty, benzínové pumpy a dalších zařízení. U domu je autobusová zastávka a dobrá dostupnost do Liberce.

Nájemné a služby

7.500 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 2.128 Kč + elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 10.000 Kč
  • Provize RK 10.000 Kč + DPH

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?