Byt 3+1 se zahradou

Liberec | Selská

Byt se zahradou v klidné lokalitě

Bytová jednotka v ulici Selská se nachází v hezkém rodinném domě se zahradou a budoucím nájemníkům může nabídnout pohodové a klidné bydlení. Podlaha bytu je pokryta dřevěnými parkety, v koupelně dlažbou. Jistě oceníte velkorysou kuchyni s dostatečným prostorem pro jídelní stůl na větší rodinné akce. Obývací a dětský pokoj jsou neprůchozí, z ložnice je vstup do koupelny. Byt může být částečně vybaven nábytkem, které je zveřejněno na fotografiích. K užívání je polovina zahrady, sezení s grilováním a možnost pronájmu garáže. To vše za předpokladu, že budete zahradu po dobu nájmu udržovat a starat se o ní. Rodina, která hledá klid, zahradu a prostorné bydlení, by neměla váhat. Tento byt bývá rychle obsazený.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+1 + zahrada, sklep a možnost garáže

Užitná plocha 90 m2

Nachází se ve 2. patře rodinného domu

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle, který zároveň slouží k ohřevu vody. Každý nájemník je povinen jednou ročně provést revizi. K dispozici je připojení k TV a internetu. K užívání je polovina zahrady za předpokladu, že se o ní bude nájemce starat. Parkování je možné zdarma před domem, případně možnost pronájmu garáže.

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování. Nastěhování je možné od 1.2.2022. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Lokalita a doprava

Ulice Selská se nachází v libereckých Pavlovicích, kousek od Jízdárny Kendik. Minutu pěší chůzí od domu je cyklostezka ideální na procházky a sport. Nákupy potravin máte přímo na dosah - Lidl, Kaufland, Penny, vše 2 minuty od domu. 

Nájemné a služby

15.000 Kč/měsíc

  • Vodné a stočné 300 Kč/os./měs.
  •  Elektřina. společných prostor 100 Kč/měs.
  • Elektřina a plyn na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 20.000 Kč
  • Provize RK 16.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?