Garsoniéra se zahradou

Liberec | Slezská

Atypické 1+KK pro pohodové bydlení

Netradiční bydlení v přístavbě rodinného domu, které má své kouzlo a nájemníkům se zde vždy spokojeně žilo. Světlý byt s přímým vstupem na "terasu" a zahradu, francouzské okno, parkovací místo a nízká cena. To jsou nezpochybnitelné výhody tohoto bytu o výměře 24 m2, který se nachází v ulici Slezská v Harcově. Podlaha bytu je vynilová, v koupelně pokryta dlažbou. Kuchyňská linka vybavena dvouploténkovou sklokeramickou deskou a digestoří. Parkování pro jeden automobil ve dvoře domu a další auto je možné zaparkovat zdarma v ulici. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 1+KK

Užitná plocha 24 m2

Nachází se v přízemí

Technické údaje

Plastová okna s přímým vstupem na zahradu. Vytápění je řešeno pomocí plynového kombinovaného kotle, který zároveň slouží k ohřevu vody. 

Informace

Byt je uklizený a připraven k nastěhování. Nastěhování je možné ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Interiér

Lokalita a doprava

Ulice Slezská se nachází v liberecké části Starý Harcov. 10 minut pěšky od domu je Liberecká výšina, druhým směrem Zoologická zahrada. V centru města jste za 15 minut pěší chůzí. Autobusová zastávka se nachází minutu od domu. 

Nájemné a služby

7.000 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby 3.000 Kč
  • Finanční jistina (vratná kauce) 8.000 Kč
  • Provize RK 10.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?