Moderní prostory v centru

Jablonec nad Nisou | Soukenná

Moderní prostory v centru města

Rád bych Vám nabídl k pronájmu vkusně a moderně zrekonstruované nebytové prostory v centru Jablonce nad Nisou v ulici Soukenná. Nachází se ve spodní části městského centra v historické vile, ve které právě probíhá kompletní nákladná rekonstrukce a vznikne zde ideální místo pro Vaše podnikání. U domu je veřejné parkoviště, kde bezproblémově mohou zaparkovat Vaši klienti, stejně tak vy. 

Interiér a vybavení

V prostorách probíhá rekonstrukce a předpokládaný termín dokončený je přelom měsíců červen/červenec. V této fázi je možné se domluvit s majiteli na možných úpravách a zároveň na kolaudaci pro Vaše účely podnikání. Součástí pronajatého prostoru bude kuchyňka a samozřejmě kompletně dokončený interiér. Ve společných prostorách budete mít k užívání čekárnu, hygienické zázemí, toaletu a kuchyni a to jak pro Vás, tak odděleně pro klienty.

Dispozice a výměry

Výměra prostor je 21,69 m2

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno centrálně, kdy každá jednotka má svá odpočtová měřidla. Elektřinu bude mít nájemce přihlášenou na sebe. K dispozici bude připojení internetu a zabezpečovací zařízení společných prostor.

Informace

Kanceláře jsou k nastěhování od 1.7.2024. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy ze zákonných povinností uvádíme jako G.

Fotografie

Lokalita a doprava

Ulice Soukenná se nachází ve spodní části historického centra města Jablonec nad Nisou. U domu se nachází veřejné parkoviště. Autobusová zastávka je 2 minuty od domu. V blízkosti je veškerá občanská vybavenost.

Nájemné a služby

6.000 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 1.500 Kč teplo, 600 Kč voda, 1.000 Kč elektřina, 450 Kč ostatní
  • Finanční jistina (vratná kauce) 12.000 Kč
  • Provize RK 10.000 Kč + DPH

Jak prostory získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu pro budoucí podnikání.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na e-mail návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v prostorách, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu prostor.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?