Moderní 3+KK v centru

Liberec | Jeřáb | Vaňurova

Fotogalerie

Moderní byt v centru města

Rád bych Vám nabídli ke koupi moderní byt 3+KK, který se nachází v 1. NP zrekonstruovaného bytového domu v centru města Liberec. Dispozičně dobře řešený byt o výměře 67 m2 je ideální pro náročnější pár nebo rodinu. K bytové jednotce náleží jedno parkovací místo na pozemku domu za automatickou branou. Velikou výhodou je lokalita, kdy budete mít vše po ruce. Potřebujete-li dostatek úložného prostoru, dobře Vám poslouží 16 m2 veliký sklep v přízemí domu. Vzhledem k lokalitě je byt i zajímavou investiční příležitostí za účelem dlouhodobého, či krátkodobého pronajímání. 

Interiér a vybavení

Všechny obytné místnosti jsou neprůchozí. WC je odděleno od koupelny. Ve vstupním prostoru je dostatek místa pro velikou vestavěnou skříň a nachází se zde vstup na samostatnou toaletu. Podlaha je všech obytných místnostech a předsíni pokryta vinylovou podlahou od firmy AXA. Ve všech místnostech jsou umístěny stropní bodové led světla. Dveře a zárubně jsou od firmy SoloDoors v barvě přírodního dubu. Kuchyňská linka je vybavena horkovzdušnou troubou, indukční deskou a myčkou. V koupelně se nachází prostorná rohová vana, žebříkové topení, připojení na pračku a sušičku, umyvadlo s umyvadlovým nábytkem a zrcadlo. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK + sklepní místnost + parkovací stání

Užitná plocha 67 m2 | sklep 16 m2

Nachází se v 1. NP

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí vlastního plynového kondenzačního kotle. Okna jsou plastová.  

Informace

Byt je volný ihned. Energetická náročnost budovy ze zákonných povinností uvádíme jako G - nehospodárná. 

Lokalita a doprava

Ulice Vaňurova se nachází v srdci Liberce s maximální občanskou vybaveností. 2 minuty pěší chůzí se nachází OC Fórum, hlavní terminál MHD, vlakové a autobusové nádraží. Je-li pro Vás důležitá dopravní dostupnost na rychlostní silnici směr Praha/Žitava, bude Vám to trvat minutu jízdy autem, než se na ní ocitnete.

Cena 

4.890.000 Kč

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?