Vybavené 3+KK v centru

Liberec | Jeřáb | Vaňurova

Moderní byt v centru města

Rádi bychom Vám nabídli k pronájmu kompletně vybavený byt 3+KK, který se nachází v 1. NP zrekonstruovaného bytového domu. Dispozičně dobře řešený byt o výměře 67 m2 je ideální pro náročnější pár nebo rodinu. K bytové jednotce náleží jedno parkovací místo na pozemku domu za automatickou branou. Velikou výhodou je lokalita, kdy budete mít vše po ruce. Potřebujete-li dostatek úložného prostoru, dobře Vám poslouží 15 m2 veliký sklep v přízemí domu. 

Interiér a vybavení

Všechny obytné místnosti jsou neprůchozí. WC je odděleno od koupelny. V předsíni bytu se nachází veliká šatní skříň v bílém lesku a botník s věšákem. V dětském pokoji/pracovně jsou 3 komodové skříňky, zrcadlo a závěsy. V ložnici se nachází manželská postel z masivního dřeva, dva noční stolky, stolní lampy, komoda, zrcadlo, police a závěsy. V koupelně najdete širokou vanu, umyvadlo s umyvadlovým nábytkem, podsvícení zrcadlo, police na ručníky, žebříkové topení a připojení na pračku. V obývacím pokoji s KK se nachází kuchyňská linka s vestavěnou myčkou, horkovzdušnou troubou a indukční deskou. Vedle kuchyňské linky se nachází jídelní stůl a 4 polstrované židle. Obytná část je pak vybavena televizí, pohovkou, třemi křesly, dvěmi konferenčními stolky, lampou, obrazem, závěsy a prosklenou komodou.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+KK + sklepní místnost + parkovací stání

Užitná plocha 67 m2 | sklep 15 m2

Nachází se v 1. NP

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody je zajištěno pomocí vlastního plynového kondenzačního kotle. Okna jsou plastová.  

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování od 10.9.2022. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy ze zákonných povinností uvádíme jako G - nehospodárná. 

Lokalita a doprava

Ulice Vaňurova se nachází v srdci Liberce s maximální občanskou vybaveností. 2 minuty pěší chůzí se nachází OC Fórum, hlavní terminál MHD, vlakové a autobusové nádraží. Je-li pro Vás důležitá dopravní dostupnost na rychlostní silnici směr Praha/Žitava, bude Vám to trvat minutu jízdy autem, než se na ní ocitnete.

Nájemné a služby

18.900 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 1.180 Kč
  • Elektřina a plyn na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 25.000 Kč
  • Provize RK 12.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?