Elegantní interiér 

Liberec | Růžodol | Zahradní

VIDEO PROHLÍDKA

Elegantní byt

Rád bych Vám nabídl k pronájmu plně vybavený elegantní byt 2+1 nacházející se ve druhém nadzemním podlaží cihlového domu o 6 bytových jednotkách. Dům prošel rekonstrukcí a je majiteli skvěle udržován. V okolí domu je bezproblémové parkování a "veřejná" zahrada, kterou můžete libovolně užívat. Dispozičně skvěle řešený interiér bez průchozích místností si rychle zamilujete. Velikost kuchyně uspokojí náročné kuchařky či kuchaře, ráno si vychutnáte slunce v ložnici díky polo-francouzskému oknu a v koupelně sprchový kout přes celou šíři  je jen dalším bonusem. 

Dispozice a výměra

Dispozice 2+1 | Výměra 57 m2 

2x sklepní kóje | 5 m2

Interiér

Kvalitně zrekonstruovaný interiér z nadstandardních materiálů v moderním stylu. Ve světlé koupelně se nachází sprchový kout přes celou šíři koupelny s posezením, stylové umyvadlo, závěsné wc, žebříkové topení a zrcadlo. V ložnici jsou zachovány původní dřevěné parkety, na míru vyhotovená vestavěná skříň o šíři 4 m. Kuchyně je navržena v bílém lesku v kombinaci s tmavým dřevem. Součástí kuchyňské linky jsou vestavěné spotřebiče (lednice, mrazák, myčka, horkovzdušná trouba, mikrovlnka, sklokeramická deska a digestoř). Nejhezčím prostorem bytu je vzdušný obývací pokoj, ve kterém rovněž dominují původní dřevěné parkety a okno přes téměř celou šíři místnosti.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody jsou řešeny pomocí vlastního plynového kotle. Okna jsou plastová. Rozvody elektřiny jsou nové. 

Vybavení

Jídelní stůl + 4 židle, pohovka, konferenční stolek, tv nábytek, křeslo, postel, noční stolky, vestavěná skříň.

Informace

Byt je k nastěhování ihned.  Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona G - nehospodárná.

Fotografie 

Lokalita a doprava

Ulice Zahradní se nachází ve čtvrti Růžodol, kousek od cyklostezky u fotbalového stadionu. Autobusová zastávka je 2 minuty pěší chůzí od domu. Do centra města se dostanete za 5 minut pěší chůzí a autobusem za 2 minuty. V blízkosti se nachází  OC Géčko a celá přilehlá nákupní zóna.

Nájemné a služby

15.000 Kč

- měsíční zálohy ve výši 2.493 Kč

- elektřina a plyn na nájemce

- finanční jistina 30.000 Kč

- provize 17.000 Kč

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?