Služby při pronájmu

Tato služba je zdarma, provizi hradí nájemce

Proč platit za realitní servery, ztrácet čas na prohlídkách, volat a odpovídat na emaily, připravovat nájemní smlouvy, přepisovat energie, když to někdo může zdarma udělat za Vás?

Profesionální fotografie a prezentace

Kvalitní fotografie jsou základem pro získání velkého počtu zájemců a dosažení vyšší ceny

Nejčastější dotazy


Jak dlouho trvá, než byt pronajmete?

V průměru je to jeden týden. Samozřejmě dobu ovliňuje cena a stav interiéru. Některé byty jsou pronajaté za 1 den, další zase o něco déle.

Podle čeho nastavujete výši kauce (finanční jistiny)?

Podle výše nájemného, stavu bytu a zařízení. Minimální výši však doporučuji 10.000 Kč, v opačném případě doporučuji nepřekročit hranici 25.000 Kč. S vyšší kaucí se bude byt těžko pronajímat.

Podle čeho vybíráte nájemce?

Samozřejmě je důležité, aby měl zájemce stabilní příjem, ať už ze zaměstnání nebo z podikání. Podle počtu osob, častečně vizuální stránce, sympatií, dochvilnosti, chování na prohlídce a finanční připravenosti (zájemce má k dispozici finance na první nájemné, kauci a provizi). Dále aby vyhovoval požadavkům majitele a následně prověřujeme zájemce v registrech (exekuce, policie, insolvence, atd.).

Jak dlouho dopředu máme byt nabízet?

Maximálně měsíc. Drtivá většina zájemců hledá bydlení na následující měsíc, případně ihned.

Kdo Vám připravuje nájemní smlouvu?

Strukturovanou smlouvu máme připravenou od advokáta podle nového OZ. Následně jí upravujeme dle přání klientů. Je v ní obsaženo vše důležité, abyste byli vždy v právu. 

Jaký servis pro majitele zajiťujete?

Nastavení ceny nájemného, optimalizace služeb, profesionální fotografie, inzerci, placenou propagaci, vedení prohlídek, prověření zájemců, vypracování smluv, předání nemovitosti, výběr financí, přepis energií, řešení problémů po celou dobu nájemního vztahu.


Kolik jsem majitelům vydělal?

Majitelé často ceny pronájmu podceňují a prodlužuje se jim tak návratnost investice

Představa 7.500 Kč | Pronajato za 8.500 | 12.000 Kč ročně navíc

Představa 14.000 Kč | Pronajato za 15.500 Kč | 18.000 Kč ročně navíc

Představa 14.500 Kč | Pronajato za 17.000 Kč | 30.000 Kč ročně navíc

Představa 17.000 Kč | Pronajato za 19.500 Kč | 30.000 Kč ročně navíc

Reference klientů

Spokojenost 98%

Stránský

,,Před třemi roky jsem koupil byt na pronájmy, abych měl jednou přilepšenou k důchodu a měl klidnější stáří. Byt jsem pronajímal 2 roky sám přes bezrealitky, protože jsem neměl k realitním makléřům důvěru a jejich pověst není moc dobrá. Zhruba před rokem jsem ukončil nájemní vztah s nájemcem a dostal jsem od kolegy v práci doporučení na šikovného makléře. Zavolal jsem panu Kreibichovi s prosbou, že mám byt k pronájmu a rád bych tam měl slušného nájemce. Druhý den jsme se sešli v bytě, pan Kreibich mě požádal o klíče, že se dále uvidíme až při podpisu nájemní smlouvy a nemusím se o nic starat. Za 4 dny mi pan Kreibich volal, že má nájemce, který vyhovuje mému přání, navíc je prověřen v registrech a nájemné bude o 1.700 Kč vyšší, než jsem původně měl. Nájemce v bytě stále bydlí a nejsou žádné problémy. Osobně jsem se přesvědčil, jakou výhodou je, když se Vám o pronájem stará schopný makléř."

Lenclová

,,Vlastním garsoniéru v "Hokejce", kterou dlouhodobě pronajímám, je v pěkném stavu s krásným výhledem. Dostala jsem od kamarádky doporučení na pana Kreibicha, že je spolehlivý a najde nájemce do bytu celkem rychle. Na první schůzce v bytě mi bylo doporučeno, abych koupila přes bazar vybavení (rozkládací gauč, šatní skříň, konferenční stolek, lampu a barový stolek), nákladově do 15.000 Kč, byt prý pak půjde pronajmout o 2.000 Kč dráž, protože bude vybavený. Dala jsem tedy na radu zkušenějšího a opravdu se byt pronajal o 2.000 Kč dráž, takže se s koupě nábytku stala skvělá investice. Samotnou by mě to nenapadlo."

Zakouřilovi

,,Vše proběhlo podle našich představ, nemáme k ničemu výhrady."

Sedláčková

,,Velice příjemné nás potěšila spolupráce s panem Kreibichem. Při hledání nájemce do našeho bytu byl časově velice flexibilní a pravidelně nás informoval. Neměl lehký úkol, protože byt byl ještě rozdělaný a k dokončení rekonstrukce mělo dojít až za 3 týdny. Byli jsme požádání o vzorek podlahy, obkladu do koupelny a barvy kuchyně, že to prý stačí. Za 3 dny jsme podepsali nájemní smlouvu se zájemcem, který má stabilní zaměstnaní s dobrým příjmem. Se službou pana Kreibicha jsme byli spokojeni a příště se na něj zase obrátíme."


Zacharovi

,,S manželem pronajímáme 5 bytových jednotek v Liberci a Jablonci nad Nisou. Pan Kreibich se nám o pronájmy bytů stará už 4 roky a jsme s ním spokojeni, spolupráce je sehraná a probíhá vše hladce. Ceny upravujeme dle aktuálního dění na trhu."

Chcete znát cenu, za kterou je možné pronajmout Vaší nemovitost?

Záleží mi na Všem soukromí, nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám. ochranu osobních údajů.