RD Vrchlického 

Liberec | Ruprechtice | Vrchlického

Atraktivní dům na lukrativní adrese

V oblíbené a lukrativní části Liberce, Ruprechticích, nabízíme ke koupi právě dokončený energeticky úsporný elegantní dům, který navrhl známý architekt Ing. Arch. Jiří Plašil. Při výstavbě byl kladen důraz na použití nadstandardních materiálů, praktičnost a moderní design. Celkovou kvalitu domu doplňuje okrasná zahrada a fotovoltaická elektrárna s bateriovým úložištěm, která uspoří až 40% měsíčních nákladů.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK + garáž, komora, sklad a dvě parkovací stání.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyní s přístupem na venkovní terasu, wc, komora, garáž a úložný prostor.

V patře jsou 3 pokoje, šatna a koupelna.

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit elegantní rodinný dům na lukrativní adrese, který bude prostorný, dispozičně dobře řešený a energeticky úsporný. 

Exteriér domu zdobí obkladové desky od italského výrobce, velkoformátová francouzská okna s podomítkovými venkovními žaluziemi a prosklená stěna v obývacím pokoji. Vše je doplněné nočními fasádními svítidly, které dodávají exteriéru domu pocit luxusního bydlení. Pro okolí domu navrhl architekt moderní, ale přitom útulnou zahradu s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu. Před domem je dostatek prostoru pro parkování dvou automobilů a dalšího využití. Váš vůz můžete rovněž pohodlně zaparkovat v prostorné garáži s automatickým otevíráním a bočním skladovým prostorem.

Na domě je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště, chytrý rozvaděč a je provedena příprava pro nabíjecí stanice pro automobily. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění, které je napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření fotovoltaiky je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Podlaha interiéru je po celé ploše pokryta vinylovou podlahou. Ve všech místnostech je osazeno osvětlení od renomované firmy Danlux. Společnost Porta dodala světle šedé designové dveře o nadstandardní výšce 210 cm, které doplňují matně černé kliky. Zábradlí schodiště je tvořeno z velkoformátového skla a dodává interiéru zcela odlišný rozměr. V koupelně je umístěna vana, matně černý sprchový kout s podomítkovou baterií, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo a závěsné wc se sprchou. Koupelnové baterie dodala firma Tres v matně černé barvě, která navazuje na ostatní interiérové doplňky.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Informace

Dům je dokončen a zkolaudován.  V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost je B.

Lokalita a doprava

Ruprechtice jsou jednou z nejlukrativnějších čtvrtí ve městě. Nachází se zde především moderní rodinné domy s hezkým výhledem na Ještěd. Rezidenti zde oceňují blízkost přírody a klidu, kdy se dopravíte za pár minut k Lesnímu koupališti, do Bedřichova, k Zoologické zahradě, Liberecké přehradě a dalším známým místům. Jedná se o část Liberce, kde nejdéle svítí slunce přes hřeben Ještědu. 

Cena

Od 12.396.800 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?