Moderní dům v soukromí

Liberec | Vratislavice nad Nisou

Nadstandardní dům v soukromí

Jednoduchost, elegance, nadstandardní moderní materiály a soukromí. Tak by šlo zkráceně popsat tento nově zrekonstruovaný rodinný dům, který se nachází v liberecké čtvrti Vratislavice nad Nisou v ulici Pekárenská. Dům je situován na kraji ulice, což poskytuje ještě větší soukromí, které je již tak zajištěno neprůhledným oplocením kolem domu. Dostačující pozemek o výměře 628 m2 je velmi chytře řešen, kdy krajní části u plotu tvoří okrasné keře a stromky, či břidlicový kámen a zbytek je pokryt anglickým trávníkem. Z obývacího pokoje a ložnice je vstup na terasu z exotického dřeva, které je i kolem vyhřívaného bazénu. Na dům je napojena prostorná dvougaráž s technickým zázemím.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 4+KK, případně 3+KK s šatnou. Dvougaráž, 2 parkovací stání a bazén.

Užitná plocha 120 m2 | Zastavěná plocha 168 m2 | Plocha zahrady 628 m2

Interiér

Podlaha domu je po celé ploše pokryta bílou dlažbou. Koupelna a wc jsou obložený v barvě světlého cappuccina. Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem vyrobeným na míru, kde je vestavěná myčka BOSH, horkovzdušná trouba BOSH, indukční deska, šikmá digestoř Gorenje a lednice Gorenje. Na kuchyňskou linku navazuje žlutý barový pult sloužící jako jídelní stůl. V koupelně je umístěna volně stojící vana, sprchový kout, dvojumyvadlo s nábytkem, zrcadlo s LED osvícením a žebříkové topení. Vodovodní kohoutky jsou od společnosti Grohe v prémiové třídě. V předsíni jsou umístěny bílé vestavěné skříně.

Technické údaje

Vytápění domu je zajištěno pomocí plynového kondenzačního kotle, který je napojen na otopný podlahový systém, a zároveň zajištuje ohřev vody. Podlahový otopný systém je rozdělen do více částí, kdy v každém pokoji je možné navolit teplotu. Osvětlení v domě zajištujě inteligentní systém Phillips, které lze ovládat přes mobilní aplikaci a měnit intenzitu lokálního světla. U vchodových dveří jsou dva displeje napojeny na kamerový systém. Zabezpečovací systém je připraven na připojení PCO. Kolem domu na zahradě jsou světelná čidla na pohyb a osvětlení keřů na solární energii. Bazén je vytápěn na jaře a podzim, kdy vytápění zajišťuje tepelné čerpadlo (vzduch-voda). Technické zázemí k bazénu je umístěno v garáži. 

Informace

Dům je volný k nastěhování ihned po převodu vlastnického práva. V případě financování hypotečním úvěrem Vám pomůže náš hypoteční poradce, se kterým je celý proces prodeje domluven a spolupráce tak bude dobře navazovat. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy, uvádíme podle zákona energetickou náročnost G - nehospodárná.

Lokalita a doprava

Nespornou výhodou je lokalita, ve které se nachází veškerá občanská vybavenost včetně všech potravinových řetězců, dobré dostupnosti do centra (5 minut autem) a napojení na dálnici směr Praha, případně druhým směrem na Žitavu/Dráždany (napojení minutu od domu). 

Cena

Prodáno

Hledáte-li podobnou nemovitost, vyplňte formulář a najdeme Vám podobnou nemovitost dříve, než jí zveřejníme na realitní trh.

Postup k prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu a budete mít čas na vyřízení finančnování.

Kupní smlouvy a úschova

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a advokátní úschově.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové částky do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20 + 9 dní.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zaspán jako nový majitel, budou zaslány finance z advokátní úschovy ve sprospěch původního majitele.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na předání nemovitosti, kterou protokolárně předáme a zapíšeme stavy.

Přepis energií na nájemce

Zajistím za Vás přepis energií.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?