Rodinný dům k rekonstrukci

Liberec | Vesec | Nad Údolím

Rodinný dům k rekonstrukci

Nabízím Vám ke koupi atypický rodinný dům v liberecké čtvrti Vesec v ulici Nad Údolím. Atypický je především tím, že je z části zapuštěn v terénu (ve stráni) a má částečně dřevěnou konstrukci s nižšími stropy. Přes tyto drobné nevýhody nabízí obrovský potenciál pro stylové rodinné bydlení na pěkném místě. Rekonstrukce zde ale bude nutná. To ale může být výhodou, kdy bude vše dle Vašich představ.

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK + sklepní prostory, půdní prostory

Obytná plocha je přibližně 140 m2

Standardy a interiér

V přízemí domu se nachází kuchyně s prostornou jídelnou, obývací pokoj, koupelna, prostorná předsíň a sklepní místnosti. V obou místnostech je dostatek oken, která jsou nyní zatemněná venkovními dřevěnými přístavbami/pergoly. 

Do druhého patra vede betonové schodiště ve tvaru L. Po výstupu se ocitnete v prostorné předsíni, ze které můžete jít do dvou samostatných podkrovních pokojí, podkrovních prostor (aktuálně úložných prostor) nebo po schodech na půdu. 

Plot domu je osazen na betonové zdi. Parkovat automobil můžete pohodlně za manuální brankou pod přístřeškem. Zahrada domu je plná zeleně a je spíše kaskádovitá. Nicméně ve spodní části po zbourání velkorysé pergoly Vám vznikne krásný prostor a rozšíříte tak svou zahradu, případně budete moci vybudovat novou terasu. 

Technické údaje

Dům je napojen na plynovodní přípojku, veřejný vodovod a elektřinu. Kanalizace je řešena vícekomorovým septikem. 

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám můžeme zdarma poskytnout konzultaci s hypotečním poradcem. Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona G. 


Lokalita a doprava

Ulice Nad Údolím se nachází v liberecké čtvrti Vesec, která je známá především pro bydlení v rodinných domech mezi zelení. V místech, kde se dům nachází, bylo původně hodně zahrádek, či chalup. V blízkosti je autobusová zastávka. Za 5 minut jízdy autem se dopravíte k supermarketu Kaufland, Lidl nebo k OC Nisa či Makra. V centru města budete autobusem za 12 minut a autem za 10. Rychlostní silnice je v blízké dojezdové vzdálenosti do 10 minut při provozu. 

Cena

5.290.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?