Novostavba v centru města 

Liberec | Perštýn | U Opatrovny

V centru města s výhledem na Ještěd

Kompletně dokončené novostavby energeticky úsporných rodinných domů v centru města, přesto na klidném místě s výhledem na Ještěd, jsou ideální volbou městského rodinného bydlení s využitelnou okrasnou zahradou. Jedná se o uzavřenou a ucelenou rezidenci v oblíbené části Liberce - Perštýn. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice domu je 4+KK 129,8 m2 | Garáž 22 m2

Zahrada domu B - 157 m2 | C - 198 m2

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit městské rodinné bydlení s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domu byl zvolen v moderní světlé barvě fasády doplněné o francouzská okna a venkovní žaluzie. Pro okolí domu navrhl architekt moderní útulné zahrady s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Pro uskladnění zahradních potřeb budete moci využit prostorný skladový prostor. Součástí každého domu je navíc velkorysá garáž s elektrickými vraty, parkovací stání u domu a pozemek před garáží.

Po celé ploše domu je podlahové komfortní vytápění napojeno na velmi úsporné teplené čerpadlo. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Ve vstupní místnosti je dostatek prostoru pro vestavěnou skříň a botník s věšákem. Z haly se dostanete do 3 neprůchozích pokojů, které mají vstup na společnou terasu s jihozápadní orientací a výhledem na Ještěd. V patře se dále nachází koupelna s vanou, sprchovým koutem, WC, umyvadlem s nábytkem, zrcadlem a žebříkovým topením.

V přízemí se nachází obývací pokoj s kuchyňským koutem o celkové výměře 45 m2. Nabízí se zde možnost napojení na krbová kamna a vstup na terasu. Součástí prodeje je luxusní, plně vybavená kuchyňská linka s lednicí a mrazákem, myčkou, digestoří, horkovzdušnou troubou a indukční deskou. Patra propojuje schodiště s nášlapy z tvrdého dřeva.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Informace

Domy včetně okolí jsou kompletně dokončeny a zkolaudovány. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Jako benefit jsme pro Vás připravili následující nabídku:

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku pojištění vašeho rodinného domu a domácnosti s bezkonkurenční slevou až 40%.

Ve spolupráci s kuchyňským studiem Oresi jsme vám připravili slevu ve výši 7% na dodání a instalaci kuchyně pro váš dům"

Lokalita a doprava

Liberecká čtvrť Perštýn je oblíbená především kvůli své blízkosti do centra města, a zároveň klidu a hezkým výhledům. Nachází se totiž na kopci nad Starým Městem a je považována za jednu z nejlukrativnějších částí. Důkazem je plno honosných německých vil, které jsou v Liberci poznávacím bodem pro lukrativní část. 

Za 5 minut pěší chůzí se dostanete do úplného centra města, za 2 minuty na zastávku MHD. Autem se dopravíte za 3 minuty na rychlostní silnici na Prahu a za minutu do nákupního centra OC Fórum. 

Cena

 11.890.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?