Dům s potenciálem 

Varnsdorf | Východní

TEASER | VIDEO

Dům s potenciálem

Prvorepubliková vila s ozdobnou omítkou, netradiční dispozicí a velkorysostí, má něco do sebe. V tomto domě je vidět kus krásné a poctivé historie.V posledních letech trochu zanedbaná, ale jakmile se pustíte do její rekonstrukce, rozzáří celou ulici a bude vyčnívat. Dispozice domu nabízí hodně možností a je jen na Vás, jaké se ujmete. Může posloužit jako rodinný nebo dvougenerační dům. Na rovném pozemku můžete vysázet spoustu záhonů, keřů, postavit bazén nebo hřiště pro děti. Velice příznivá je i cena. Tak neváhejte, tento dům může z trhu zmizet hodně rychle.

Dispozice a výměra

Dispozičně je dům řešen jako dvougenerační. Celkem 10 pokojů a koupelna. 

Výměra jednoho podlaží je 130 m2, celkem tedy 260 m2.

Zahrada | 602 m2

Interiér

Dům je rozdělen do dvou nadzemních podlaží a podkroví, které nesplňuje světlou výškou požadavky na bydlení. Obytná podlaží jsou propojena betonovým schodištěm. V přízemí domu se nachází celkem 5 pokojů, koupelna a předsíň. Ve druhém patře 5 pokojů, 3 podkrovní prostory a předsíň. 

Investiční záměr

Dům je možné rozdělit až na 6 bytových jednotek, ze kterých vznikne velmi solidní měsíční příjem a dobrá návratnost investice. Podrobnosti Vám rád zašlu na e-mail nebo sdělím osobně.

Technické údaje

Dům je v původním stavu nutný k rekonstrukci. K dispozici je připojení na veřejný vodovod, kanalizaci a plynovod. Vytápění je řešeno pomocí plynového kotle. 

Informace

Dům je možné převzít ihned. V případě financování úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. V případě více zájemců o koupi si majitel vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce. Z prozatimního nedodání energetického ohodnocení budovy uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.

Fotografie 

Lokalita a doprava

Ulice Východní je jednou z nejhezčích částí města Varnsdorf, kde žije přibližně 15.000 obyvatel. Díky absolutní blízkosti hranic s Německem se jedná o strategicky dobré místo, které poskytuje kvalitně placené pracovní příležitosti a levnou možnost bydlení. 

Cena

Info u makléře

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů.

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis vody, plynu a elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?