Nízkoenergetický RD 

Liberec | Dolní Hanychov | Volgogradská

Energeticky úsporný dům s výhledem na Ještěd

Pod libereckou ikonou, Ještědem, vzniklo moderní rodinné bydlení, které nemá v této oblasti konkurenci. Od začátku byl kladen důraz na úsporu energií a moderní design.

Nabízíme Vám ke koupi rodinný dům, navržených známým architektem Novosadem, s ideální dispozicí 5+KK, dvěmi parkovacími místy a okrasnou zahradou.

Dispozice a příslušenství

V ceně rodinného domu jsou 2 parkovací stání, okrasná zahrada a fotovoltaika s bateriovým úložištěm.

Dispozice domů je 5+KK + dvě šatny, technická místnost a dvě koupelny.

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit rodinný dům s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrady a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domu zdobí obklad z umělého kamene, velkoformátová francouzská okna a prosklená stěna v obývacím pokoji. Pro okolí domů navrhl architekt moderní, ale přitom útulnou zahradu s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu. 

Na ploché střeše je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Po celé ploše domu je rozvedeno podlahové vytápění napojené na elektro kotel. Ohřev vody zajišťuje bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření je možné snížit náklady až na 60%. Energetickou náročnost domu ve skupině B zajišťují mimo jiné i kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Ve vstupní předsíni domu Vás zaujme designové zábradlí. V předsíni a koupelnách je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. Obývací pokoj nabízí možnost připojení krbových kamen do komínu. V přízemní koupelně se nachází sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo s nábytkem a připojení na pračku se sušičkou. V hlavní koupelně ve 2.NP je vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné wc a žebříkové topení. K hlavní ložnici náleží samostatná šatna. Druhá šatna je pak společná a může sloužit i jako komora či sklad.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Dům je osazen zabezpečovacím systémem od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Společná příjezdová cesta má designové osvětlení, které funguje podle astronomických hodin.

Informace

Dům včetně okolí je kompletně dokončen a bude zkolaudován cca. 3/2023. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost je B.

Jako benefit jsme pro Vás připravili následující nabídku: 

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku pojištění vašeho rodinného domu a domácnosti s bezkonkurenční slevou až 40%. 

Ve spolupráci s kuchyňským studiem Oresi jsme vám připravili slevu ve výši 7% na dodání a instalaci kuchyně pro váš dům"

Lokalita a doprava

Od domu v ulici Volgogradská se dopravíte do 5 minut jízdy autem téměř na všechna důležitá místa ve městě.

V blízkosti je lyžařský areál a mnoho turistických tras pod Ještědem. Dobře dostupné je obchodní centrum Nisa a supermarket Billa. Do centra města se dopravíte za 5 minut jízdy autem nebo tramvají za 8 minut. Je-li pro Vás důležitá rychlostní silnice Praha <-> Liberec, budete jí mít pouze 2 minuty od domu.

V okolí je veškerá občanská vybavenost (střední a základní školy, školky, pošta, potraviny, MHD a mnoho dalšího).

Cena

11.890.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?