RD Volgogradská 

Liberec | Dolní Hanychov | Volgogradská

Zelený projekt s výhledem na Ještěd

Pod libereckou ikonou, Ještědem, vzniklo moderní rodinné bydlení, které nemá v této oblasti konkurenci. Od začátku byl kladen důraz na úsporu energií a moderní design.

Nabízíme energeticky úsporné rodinné domy, navržené známým architektem Novosadem, s ideální dispozicí 5+KK, dvěmi parkovacími místy a okrasnou zahradou.

Dispozice a příslušenství

V ceně bytové jednotky jsou 2 parkovací stání a okrasná zahrada. 

Dispozice domů je 5+KK + dvě šatny, technická místnost a dvě koupelny.

Standardy

Naším cílem bylo vytvořit rodinné domy s dostatečným počtem místností, úložným prostorem, možností pohodlného parkování, ideální velikostí zahrad a nízkými měsíčními náklady na provoz. To vše se nám podařilo spojit s moderním designem a kvalitními materiály.

Exteriér domu zdobí obklad z umělého kamene, velkoformátová francouzská okna a prosklená stěna v obývacím pokoji. Pro okolí domů navrhl architekt moderní, ale přitom útulné zahrady s okrasnými keři, stromky, kůrou a nově založeným trávníkem. Na oplocení jsou umístěny tmavé folie pro zachování soukromí a komfortu. Domy A1-3 mají šikmé střechy, domy B4-9 střechy ploché.

Na střeše domů je umístěna fotovoltaika, která je napojena na bateriové úložiště a chytrý rozvaděč. Po celé ploše domu je podlahové vytápění napojeno na elektrický kotel. Ohřev vody zajišťuje elektrický bojler. Díky technologii fotovoltaiky ušetříte až 40% měsíčních nákladů. Při dalším rozšíření je možné snížit náklady až o 60%. Energetickou náročnost budovy ve skupině B zajišťuje kvalitní izolace a trojskla ve všech místnostech.

Ve vstupní předsíni domu Vás zaujme designová alternativa zábradlí. V předsíni a koupelnách je podlaha pokryta dlažbou, v obytných místnostech je plovoucí podlaha. V obývacím pokoji je možnost napojení krbových kamen. V přízemní koupelně se nachází sprchový kout, žebříkové topení, umyvadlo s nábytkem a připojení na pračku se sušičkou. V hlavní koupelně je vana, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, závěsné wc a žebříkové topení. K hlavní ložnici náleží samostatná šatna. Druhá šatna je pak společná a může sloužit i jako komora či sklad.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany.

Společná příjezdová cesta má designové osvětlení, které funguje podle astronomických hodin. Pozemní komunikace v ulici Volgogradská prochází v současné době renovací a v příštích měsících bude pokryta novým asfaltem.

Informace

Domy včetně okolí jsou kompletně dokončeny a zkolaudovány. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank. Energetická náročnost je B.

Jako benefit jsme pro Vás připravili následující nabídku:

Ve spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme pro vás připravili exkluzivní nabídku pojištění vašeho rodinného domu a domácnosti s bezkonkurenční slevou až 40%.

Ve spolupráci s kuchyňským studiem Oresi jsme vám připravili slevu ve výši 7% na dodání a instalaci kuchyně pro váš dům"

Lokalita a doprava

Z projektu RD Volgogradská se dopravíte do 5 minut jízdy autem téměř na všechny důležitá místa ve městě.

V blízkosti je lyžařský areál a mnoho turistických tras pod Ještědem. Dobře dostupné je obchodní centrum Nisa a supermarket Billa. Do centra města se dopravíte za 5 minut jízdy autem nebo tramvají za 8 minut. Je-li pro Vás důležitá rychlostní silnice Praha <-> Liberec, budete jí mít pouze 2 minuty od domu.

V okolí je veškerá občanská vybavenost (střední a základní školy, školky, pošta, potraviny, MHD a mnoho dalšího).

Ceny

Od 9.959.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?