Rezidence Jáchymovská 

Liberec | Františkov | Jáchymovská

Moderní rezidence s dobrou dostupností

Rezidence Jáchymovská se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra města. MHD, supermarket, základní a střední škola, školka, sportovní hřiště, pošta, to vše jen pár minut od uzavřené rezidence.

Nabízíme pouze 9 bytových jednotek v moderním bytovém domě s okrasnou zahradou, zajištěným parkováním a nadstandardními materiály.

Dispozice a příslušenství

V ceně bytové jednotky je sklepní kóje v suterénu. 

Dva byty mají vlastní zahradu a jeden terasu.  

Standardy

Našim cílem vždy bylo a je spojení moderní architektury s kvalitou a designem použitých materiálů a jejich zpracováním. Fasáda domu je navržena v oblíbené světle šedé barvě v kombinaci s velkoformátovými okny vybavenými 3-skly. Celý dům, který je designově nasvícen LED svítidly je usazen do architektem navržené zahrady s nočním osvětlením. Jedná se o zcela uzavřenou rezidenci v zabydlené části Liberce ve čtvrti Františkov. Do areálu vjedete přes automatickou závoru a dále pak můžete pokračovat do podzemní garáže, kde se nachází některá parkovací stání a dále prostorné kóje s úložnými prostory.

Přízemní byty mají ve vlastnictví svou soukromou zahradu s terasou, okrasnými keři, kůrou a nově založeným trávníkem.

Už vstup do bytů zaujme moderními designovými vstupními dveřmi s imitací betonu a dále je atmosféra těchto velmi příjemných ,světlých a prostorných interiérů dotvořena osazením nadstandardně vysokých dveří o výšce 210 cm. Všechny byty jsou již vybaveny kvalitními plně vybavenými kuchyňskými linkami a vestavěnými skříněmi od renomovaného výrobce kuchyňské studio Havelka. Součástí bytů je taktéž kompletní designové osvětlení od známé firmy Danlux. V koupelnách jsou sprchové kouty, závěsné WC, umyvadlo vč. nábytku s úložnými prostory, kompletní příprava pro pračku a sušičku v provedení 45 cm.

O bezpečnost v domě a jeho okolí se bát nemusíte. Každý byt je vybaven vlastním zabezpečovacím zařízením od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Společné prostory a okolí domu je osazeno kamerovým systémem se záznamem.

Jsme si vědomi potřeby dostatku úložných prostor, a proto je suterén domu vybaven kójemi pro každý z bytů a dále komfortním zabezpečeným společným prostorem pro uskladnění jízdních kol, kočárků apod.

Díky dlouholeté spolupráci s Generali Českou pojišťovnou jsme také pro klienty připravili exkluzivní nabídku pojištění, která zahrnuje slevu až 50% na pojištění bytové jednotky a až 40% na pojištění domácnosti.

O bezproblémový chod domu a údržbu okolí se stará prověřená správa nemovitosti firma Relia.

Investiční příležitost

Všechny byty jsou koncipovány s dispozicí 2+KK, takže reagují na dnešní turbulentní dobu. Lze je pořídit jako vlastní bydlení nebo jako výhodný investiční byt, který lze velmi dobře bez dalších starostí a investic pronajmout. Součástí naší nabídky je samozřejmě i tento servis.

Poslední doba a i předcházející krize v Evropě nám potvrzují, že investice vložená do nemovitosti zůstává stabilní. Problémem jsou a vždy budou starší byty a domy, kde dojde k určitému poklesu hodnoty, ale jiná situace je v případě novostaveb. Zde jsou případné výkyvy pouze v řádech jednotek procent.

Je třeba si uvědomit důležitou skutečnost a to, že s ohledem na vysokou cenu energií a na ně navazující neustále rostoucí ceny stavebních materiálů a stavebních prací už nikdy nebude možné realizovat stavbu levněji. Jinými slovy lze říct, že ceny novostaveb se sice bude v průběhu tohoto roku stabilizovat, ale s přibývající dobou však už budou dále jen pomaleji nebo rychleji růst.


Informace

Bytové jednotky jsou zkolaudované s možností okamžitého nastěhování. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost budovy je B.

Lokalita a doprava

Zabydlená lokalita s pěší dostupností do supermarketu Billa (5 minut), do základní školy 2 minuty, střední školy 5 minut, k zastávce MHD 2 minuty. Do centra města se dopravíte za 3 minuty autem a na nájezd na dálnici směr Praha automobilem dojedete za minutu. 

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?