Rezidence Jáchymovská 

Liberec | Františkov | Jáchymovská

Moderní rezidence s dobrou dostupností

Rezidence Jáchymovská se nachází v lokalitě s výbornou občanskou vybaveností a rychlou dostupností do centra města. MHD, supermarket, základní a střední škola, školka, sportovní hřiště, pošta, to vše jen pár minut od uzavřené rezidence.

Nabízíme pouze 9 bytových jednotek v moderním bytovém domě s okrasnou zahradou, zajištěným parkováním a nadstandardními materiály.

Dispozice a příslušenství

V ceně bytové jednotky je sklepní kóje v suterénu. 

Dva byty mají vlastní zahradu a jeden terasu.  

Byty ve 3. NP mají v ceně zahrnuto garážové stání.

Standardy

Naším cílem bylo spojit moderní design s nadstandardní kvalitou použitých materiálů. Fasáda domu je v oblíbené světle šedé barvě v kombinaci s velkoformátovými okny. Okolí domu pak zdobí architektem navržené zahrady s nočním osvětlením a kompletním oplocením objektu. Jedná se o zcela uzavřenou rezidenci v zabydlené části Liberce. Do areálu se dostanete přes automatickou závoru od firmy Metalo. Dále je pak možnost vjezdu do suterénu se sklepními kójemi a garážovým stáním.

Přízemní byty mají ve vlastnictví svou soukromou zahradu s terasou, okrasnými keři, kůrou a nově založeným trávníkem.

Projdete-li se interiérem, zaujmou Vás o 20 cm vyšší dveře, než bývá obvyklé (210 cm), designové kliky a kompletně zařízený interiér včetně designových svítidel ve všech místnostech. Studio Havelka využilo kuchyňské prostory na maximum a vytvořilo tak prostorné, matně bílé kuchyně s vestavěnými spotřebiči Siemens. Ze stejného materiálu se nacházejí v předsíni vestavěné šatní skříně. Ve všech bytových jednotkách jsou v koupelně sprchové kouty, závěsné wc, umyvadlo s nábytkem, zrcadlo, žebříkové topení, přívody na pračku a sušičku.

O bezpečnost v domě se bát nemusíte. Každý interiér má vlastní zabezpečovací systém od firmy Jablotron s možností napojení na pult centrální ochrany. Ve společných prostorách i okolí domu je kamerový systém s úložištěm záznamů.

Investiční příležitost

V posledním vydání časopisu Forbes je psáno: Jedinou plusovou investicí zůstává investice do nemovitostí, kde průměrný meziroční růst cen obytných nemovitostí v prvním čtvrtletí 2022 byl ve výši 24,7%. Ve druhé polovině roku neočekáváme takový nárůst, ale nemovitosti zůstávají nejbezpečnější ochranou před inflací nebo její zminimalizování.

Za novostavbu si nájemníci rádi připlatí, jelikož kvalitních bytů k pronájmu je v Liberci nedostatek.

Nájemné v tomto domě se bude pohybovat ve výši 15-17.000 Kč + služby. Ideálního nájemníka Vám rádi zajistíme v rámci služeb.


Informace

Bytové jednotky jsou zkolaudované s možností okamžitého nastěhování. V případě financování hypotečním úvěrem poskytujeme našim klientům bezplatnou konzultaci a srovnání nabídek jednotlivých bank.  Energetická náročnost budovy je B.

Lokalita a doprava

Zabydlená lokalita s pěší dostupností do supermarketu Billa (5 minut), do základní školy 2 minuty, střední školy 5 minut, k zastávce MHD 2 minuty. Do centra města se dopravíte za 3 minuty autem a na nájezd na dálnici směr Praha automobilem dojedete za minutu. 

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?