Bydlení v rezidenci Park Masarykova

Liberec | Staré Město | Vítězná

Rodinný byt v oblíbené rezidenci

Nabízím Vám ke koupi jedinečný byt 3+1 ve vyhledávané rezidenci Park Masarykova, která získala několik prestižních ocenění. Rezidence je citlivě zasazena do vilové čtvrti v Lidových Sadech a podélně kopíruje nejznámější ulici města - Masarykova. Nejen lokalita je tím nejlákavějším, co Vám nabízí, ale i vlastní zahrada s terasou se vstupem z kuchyně, velkorysý balkón a garážové stání. 

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 3+1 + zahrada, terasa, balkón,  garážové stání a sklepní kóje.

Výměra bytu 80,8 m2 | Zahrada 61 m2 | Terasa 13,7 m2 | Balkón 8 m2 | Sklep 3 m2

Standardy a interiér

Nabízený byt Vás zaujme nejen velkorysou podlahovou plochou a neprůchozími místnostmi, ale i velkým množstvím úložných prostor a kvalitními materiály. 

Při vstupu do bytu se ocitnete v prostorné předsíni, ze které jsou vstupy do ložnice, dětského pokoje, samostatného WC, koupelny a obývacího pokoje. Podlaha bytu je po celé ploše pokryta vinylovou podlahou, v koupelně a na WC je dlažba. Kuchyňská linka vyhotovena na míru do tvaru L je vybavena vestavěnými spotřebiči (horkovzdušná trouba, mikrovlnka, indukční deska a digestoř). Z kuchyně je pak vstup na terasu a vlastní zahradu. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo, žebříkové topení a WC. Výhodou je druhé WC sloužící například pro návštěvy a zároveň má za dveřmi "ukrytý" prostor pro pračku a sušičku.

V obou pokojích, i předsíni, je vestavěná skříň. V obývacím pokoji je dostatek prostoru pro velkorysou pohovku, TV nábytek, jídelnu i pracovnu. Z této místnosti je pak vstup na balkón o výměře 8 m2 s výhledem do upraveného okolí rezidence.

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální kotelna v suterénu domu. Měsíční zálohy se hradí ve výši 4.970 Kč (vytápění, ohřev vody, studená voda, fond oprav, správa, recepce, údržba domu a další běžné poplatky). Okna jsou hliníková trojska s osazenými vnitřními žaluziemi. Parkování je možné v garáži náležící k bytové jednotce. Sklepní kóje je zděná a netradičně řešena svou světlou výškou.

Informace

Vjezd do krytých parkovacích stání je za automatickou branou na dálkové ovládání. Energetická náročnost budovy je B.


Lokalita a doprava

Ulice Vítězná společně s ulicí Masarykova patří mezi nejprestižnější adresy města Liberec. Nachází se v klidu, obklopena zelení, zástavbou honosných německých vil a zároveň jste téměř v samotném centru města. K radnici se dopravíte za 5 minut pěší chůzí, za stejnou dobu budete stát před vstupem do Zoologické zahrady nebo u městského bazénu. V blízkosti je dále liberecká přehrada, Lesní koupaliště nebo blízkost do Bedřichova.

Cena

Prodáno

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?