Zrekonstruované 2+KK

Liberec | Ruprechtická

Zrekonstruovaný byt na klidném místě s perfektní dopravní dostupností

Krásný park s dětským hřištěm a workoutovou zónou přímo za domem. Autobusová zastávka přes ulici a centrum města do 10 minut pěší chůzí. Pěkná společná zahrada a sklepní kóje. To jsou nesporné výhody tohoto zrekonstruovaného bytu 2+KK, který se nachází v 1. NP čtyřpatrového bytového domu v ulici Ruprechtická. Byt byl před dvěma roky kompletně zrekonstruován se zachováním původních dřevěných parket. V koupelně se nachází vana, umyvadlo, zrcadlo, žebříkové topení a připojení na pračku. Kuchyňská linka je vybavena sporákem s troubou a digestoří. Byt je ideální pro jednotlivce nebo pár.

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK

Užitná plocha 51 m2

Nachází se v 1.NP

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynových gamatů, ohřev vody zajištěn bojlerem. Okna jsou plastová. Parkování je možné zdarma před domem. 

Informace

Byt je vymalovaný, uklizený a připraven k nastěhování. Nastěhování je možné od 1.9.2021. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy majitelem, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná. 

Fotografie

Interiér

Půdorys

Lokalita a doprava

Ulice Ruprechtická je známá svou rozlehlostí, kdy vede téměř od centra až do Ruprechtic. Bytový dům 1166 se nachází v její středu u hezkého parku vedle kasáren a autobusové zastávky přímo u domu. V okolí se nachází liberecký bazén, kavárna Sweet city, restaurace Country a další. V centru města jste pěší chůzí za 10 minut, autem za 2. 

Nájemné a služby

8.500 Kč/měsíc

  • Elektřina a plyn na nájemce (cca. 700 Kč a 1.200 Kč)
  • Vodné a stočné 300 Kč/os.
  • Finanční jistina (vratná kauce) 16.000 Kč
  • Elektřina společných prostor 15 Kč
  • Provize RK 10.000 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?