2+KK v centru města

Liberec | Staré Město | Široká

2+KK v centru Liberce

Nabízím k pronájmu byt 2+KK v ulici Široká v Liberci. Jedná se dobře dispozičně řešený byt o výměře 50 m2, nacházející se ve 2. NP bytového domu o jedenácti bytových jednotkách, kousek od OC Forum, Papírového náměstí a radnice. Výhodou bytu je především jeho lokalita, která nabízí plnou občanskou i dopravní dostupnost. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 2+KK 

Užitná plocha 50 m2 

Nachází se v 2. NP

Interiér

Podlaha bytu je pokryta plovoucí podlahou, v koupelně je dlažba. Kuchyňská linka je vybavena lednicí s mrazákem, horkovzdušnou troubou, sklokeramickou deskou a digestoří. V obývacím pokoji je dostatek prostoru pro zařízení komfortní obytné části včetně jídelny. K dispozici je šatní skříň. V útulné ložnici je dostatek prostoru pro manželskou postel a komodu. V koupelně se nachází sprchový kout, umyvadlo, žebříkové topení, závěsné WC a zrcadlo s umyvadlem. Z předsíně je vstup do komory, kde je možnost připojení pračky se sušičkou a úložný prostor.

Informace

Byt je k nastěhování ihned. Vytápění je řešeno pomocí plynového kondenzačního kotle, který zároveň slouží i k ohřevu vody. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné včetně služeb a finanční jistinu. 

Lokalita a doprava

Ulice Široká se nachází v úplném centru Liberce. Autobusové a tramvajové zastávky jsou dvě minuty pěší chůzí od domu. Ve stejné vzdálenosti je OC Forum, restaurace, kavárny, bary.

Nájemné a služby

12.500 Kč/měsíc

  • Voda 400 Kč / osoba
  • Elektřina a plyn na nájemce
  • Společné prostory 350 Kč
  • Finanční jistina (vratná kauce) 15.000 Kč
  • Provize RK 13.500 Kč

Jak byt získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v bytě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu bytu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?