Moderní ubytovací zařízení

Dětřichov u Frýdlantu

Moderní ubytovna v blízkosti fabrik

Rád bych Vám nabídl k pronájmu moderní ubytovnu v Dětřichově u Frýdlantu v Čechách, která má kapacitu 40 lůžek a nachází se na strategickém místě v blízkosti více fabrik. Dům prošel kompletní rekonstrukcí a pronajímá se kompletně vybavený, takže jako budoucí provozovatel nemusíte řešit koupi nábytku a můžeme začít s okamžitým obsazováním a provozem. 

Interiér a vybavení

Podlaha zařízení je pokryta plovoucí podlahou a dlažbou. V domě se nachází dvě kuchyně s jídelními stoly a židlemi. Všechny obytné místnosti jsou vybaveny lůžky s ložním prádlem, šatními skříněmi a záclony. K dispozici je pokoj pro tzv. mistry a personál, kteří budou mít vlastní kuchyni a koupelnu. V přízemí domu je dostatek záchodů, sprchových koutů, umyvadel a nových praček. Kuchyňské linky jsou vybaveny nádobím a spotřebiči. 

Dispozice a výměry

Kapacita objektu je 40 lůžek

Dvě užitná podlaží

Technické údaje

Dům je vytápěn kotlem na tuhá paliva, ohřev vody zajištěn pomocí pěti elektrických bojlerů. Okna jsou plastová a dům je po kompletní rekonstrukci. 

Informace

Ubytovací zařízení je k dispozici ihned. Při podpisu smlouvy je nutné uhradit první nájemné a finanční jistinu. Energetická náročnost budovy ze zákonných povinností uvádíme jako G.

Fotografie

Lokalita a doprava

Dětřichov se nachází 5 minut jízdy autem od města Frýdlant v Čechách. V blízkosti je více fabrik, které Vám zajistí dobrou obsaditelnost ubytovacího zařízení. 

Nájemné a služby

100.000 Kč/měsíc

  • Měsíční zálohy za služby ve výši 20.000 Kč
  • Elektřina na nájemce
  • Finanční jistina (vratná kauce) 100.000 Kč

Jak zařízení získat

Kontaktovat makléře

Nejrychlejším způsobem je kontaktovat makléře telefonicky, ale samozřejmě můžete i prostřednictvím emailu, či WhatsApp.

Prověření makléřem

Makléř má od majitele zadaná kritéria pro ideálního nájemce, proto buďte připraveni na pár otázek. 

Domluvení prohlídky

Domluvte se s makléřem na termínu osobní prohlídky nemovitosti.

Rezervační smlouva

Bude-li se Vám nemovitost líbit, makléř s Vámi uzavře rezervační smlouvou, uhradíte rezervační zálohu a máte jistotu bydlení.

Nájemní smlouva

Po uhrazení rezervační zálohy Vám bude zaslán na email návrh nájemní smlouvy, kterou následně ladíme ke spokojenosti všech stran. 

Podpis a předání

S majitelem nemovitosti se sejdeme v domě, podepíšeme nájemní smlouvu, uhradíte finance a zapíšeme předávací protokol se stavy měřidel a stavu domu.

Přepis energií

S přepisem elektřiny a plynu si nemusíte dělat starosti. Od Vás budu potřebovat vědět jen výši záloh a číslo účtu, zbytek zajistím. 

Následný servis

Prodloužení nájemní smlouvy, poradenství v průběhu nájemního vztahu, doporučení na služby.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?