Moderní byt u přehrady

Jablonec nad Nisou | Na Šumavě | Vysoká

Moderní byt u přehrady

Nabízím Vám ke koupi moderní a kompletně zrekonstruovaný byt 3+KK, který se nachází ve druhém patře bytového domu na klidném místě nedaleko přehrady Mšeno - Jabloneckého moře. Dispozičně ideálně řešený byt bez průchozích místností a dostatkem místa pro úložné prostory, Vás zaujme především svým moderním a elegantním vzhledem. Nespornou výhodou jsou nízké provozní náklady, bezproblémové parkování před domem a 9 m2 prostorná sklepní kóje v suterénu. Navíc k domu náleží uzavřená společná zahrada sloužící výhradně pro rezidenty bytového domu.

Dispozice a příslušenství

Dispozice bytu je 3+KK

Výměra bytu 55 m2 | Sklep 9 m2

Standardy a interiér

Na první pohled Vás zaujme světlý elegantní design interiéru, ke kterému jednoduše sladíte vybavení a vznikne Vám moderní domov, kde se budete cítit skvěle.

Podlaha bytu je pokryta plovoucí podlahou v barvě světlého dubu, doplněna o ploché bílé dřevěné lišty. Pokládka podlahy byla provedena tak, aby mezi místnostmi nevznikly žádné přechody s nutností osazení přechodových lišt. Interiérové dveře jsou z kvalitního dřeva v bílé barvě doplnění o černé proužky a matně černé kliky. Ve všech místnostech je osvětlení. 

Kuchyňská linka vyhotovena na míru od truhláře je v matně bílé barvě v kombinaci se světle šedou pracovní a obkladovou deskou. Součástí jsou vestavné spotřebiče (horkovzdušná trouba, zápustná digestoř, indukční deska a myčka) v černé barvě a doplňují tak matně černé úchytky. 

V koupelně je osazen walk-in sprchový kout s vyspádovaným odvodem do kanálku. Dále se zde nachází WC s podomítkovým systémem (Grohe), volně stojící umyvadlo na koupelnové skříňce s matně černou vodovodní baterií, zrcadlo s LED osvětlením a matně černý otopný žebřík. 

Technické údaje

Vytápění a ohřev vody zajišťuje centrální plynová kotelna v suterénu domu. Okna jsou plastová. Měsíční náklady na bydlení jsou cca. 3.000 Kč + elektřina na spotřebu v bytě. V této ceně je zahrnuto vytápění, zálohy na studenou vodu, ohřev vody, fond oprav a další služby. V domě je kvalitně fungující SVJ. Parkování je možné zdarma před domem.

Informace

V případě financování hypotečním úvěrem Vám rád pomůže náš hypoteční specialista s dvanáctiletou zkušeností na trhu. Energetická náročnost budovy uvádíme podle zákona G - nehospodárná.


Lokalita a doprava

Ulice Vysoká je velmi oblíbenou díky své strategické poloze. Nachází se na klidném místě nedaleko přehrady, zároveň je zde blízká dostupnost do centra města, ale i do Bedřichova, Janova, Albrechtic, Jabloneckých Pasek a dalších míst, která jsou vyhledávaná pro aktivní odpočinek. V blízkosti je supermarket, městský bazén, restaurace, kavárna a další občanská vybavenost. 

Cena

3.986.000 Kč

Postup prodeje

Domluvení termínu prohlídky

Domluvte si s makléřem termín prohlídky, který Vám vyhovuje.

Prověření bonity

Budete hradit z vlastních zdrojů nebo pomocí hypotečního úvěru?

Rezervace

Po prověření bonity podepíšeme rezervační smlouvu, uhradíte rezervační zálohu a budete mít čas na vyřízení financování.

Kupní smlouva a úschova financí

Jakmile budete mít zajištěny finance, můžeme přistoupit k podpisu kupní smlouvy a smlouvy o advokátní úschově financí.

Katastr nemovitostí

Návrh na vklad vlastnického práva vložíme do KN po zaslání celkové kupní ceny do advokátní úschovy. Poté běží lhůta 20+9 dnů

Jste novým majitelem

Jakmile budete na LV zapsán(a) jako nový majitel, zašle advokát finance z advokátní úschovy ve prospěch bankovního účtu prodávajícího.

Předání nemovitosti

Společně se domluvíme na termínu předání nemovitosti a zapsání stavů měřidel do předávacího protokolu.

Přepis energií

Zajistím za Vás přepis elektřiny.

Chcete si domluvit prohlídku nebo zjistit více informací?