Byt s pocitem domova

Jablonec nad Nisou | Žitná

3+1 ve zděném domě

Jak už nadpis napovídá, nejedná se o klasický panelový byt, nýbrž zděný bytový dům s dispozičně skvěle řešenými byty. Právě dispozice, kterou majitelka ještě upravila, je hlavním benefitem nabízeného bytu. Zbouráním jedné příčky vznikl velkorysý, a skvěle prosvětlený obývací pokoj s kuchyní a jídelnou. Celkovou propojenost interiéru navíc doplňují zásuvné dvoukřídle dveře do pokoje. V obytných místnostech jsou repasované dřevěné parkety a široká okna, díky kterým je v bytě dostatek světla. Majitelka navíc přenechává novým nájemníkům i kompletní vybavení včetně nádobí a spotřebičů. 

Dispozice a výměry

Dispozičně jako 3+1 + lodžie + sklepní kóje

Podlahová plocha bytu 87 m2 

K dispozici je řadová garáž u domu za 2.000 Kč/měsíc

Interiér

Byt je po celkové velmi zdařilé rekonstrukci. V koupelně je umístěn sprchový kout, umyvadlo, připojení na pračku a koupelnový nábytek. WC je stavebně odděleno. Obytné místnosti jsou prosvětleny širokými plastovými okny. Z šatny je vstup do menší lodžie. 

Technické údaje

Vytápění je řešeno pomocí plynové kotelny v suterénu domu. Okna jsou plastová.

Informace

Byt je volný k nastěhování od 10.1.2022. Z prozatimního nedodání energetického štítku budovy, uvádíme energetickou náročnost G - nehospodárná.

Fotografie

Půdorys

Lokalita a doprava

Ulice Žitná se nachází v jedné z nejhezčích lokalit v Jablonci nad Nisou, v těsné blízkosti nemocnice a 5 minut pěší chůzí k přehradě Mšeno. Jedná se o klidnou čtvrť plnou vilek a hezkých bytových domů a zároveň s perfektní občanskou vybaveností. 2 minuty od domu se nachází Lidl, 5 minut Horní náměstí a 10 minut plavecký bazén. 

Nájemné

  • Nájemné 12.000 Kč
  • Služby 3.898 Kč + elektřina
  • Finanční jistina 20.000 Kč
  • Provize RK 15.000 Kč

V případě zájmu o prohlídku kontaktujte makléře na čísle 776454580 nebo vyplňte tento formulář a brzy se Vám ozveme.