Služby při prodeji

Vždy dělat něco navíc a posouvat realitní servis na vyšší úroveň.

1. Video prohlídky

Video prodává, odliší Vaší nemovitost a dobře se šíří na sociálních sítích

2. Profesionální fotografie

Základ úspěšného prodeje


Realitní makléř fotí nemovitost sám? To je už minulost. Proto nechám i ten nejmenší byt nafotit opradovým profesionálem.

91% nemovitostí prodám do 2 měsíců

3. Home staging

Mnohdy drobné úpravy pomohou Vaší nemovitost posunout na jinou úroveň a navýšit její cenu.

Fotografie "PŘED" a PO" úpravě interiéru

4. Realitní marketing

Čím více oslovených lidí, tím větší počet zájemců, zrychlení prodeje a vyšší cena.

Placená reklama na Facebooku a Instagramu

Facebook už není jen stránka na zábavu, naopak je to nejnavštěvovanější komunita v online světě s propracovaným systémem na propagaci. Vytvořím poutavý příspěvek Vaší nemovitosti, nastavím rozpočet propagace, zacílím na potencionální kupující. Pokud je tato propagace dobře nastavená, zdaleka předčí i všechny realitní servery (sreality, reality idnes a další). Na Instagramu rozšíří příspěvek "blogeři".

Placená PPC reklama - Google, Seznam

Efektivní propagace nemovitosti přes Google adwords a Seznam Sklik. "Reklamy v banerech, když prohlížíte různé webové stránky, ale Google a Seznam ví, že se zajímáte o nemovitosti".

Realitní inzerce

Samozřejmostí je inzerce nemovitosti na nejnavštěvovanějších realitních inzertních serverech (Sreality, Idnes, Severočeské reality a další). 


Webové stránky nemovitosti

Na míru pro Vaší nemovitost nechám připravit webové stránky, kde budou všechny potřebné informace o nemovitosti, lokalitě, nákladech,technickém stavu. Dále video, fotografie a další informace.

Spolupráce s makléři

Jako jeden z mála makléřů jsem schopný spolupracovat s ostatními makléři, o kterých vím, že si drží kvalitu a standard. Nabídku nemovitosti jim zašlu, domluvím se na spolupráci a pokud budou mít zájemce, provedu je nemovitostí a podělím se o případnou provizi.

5. Bezpečný převod nemovitosti

Nemovitost je tím nejdražším, co vlastníme. Proto spolupracuji s nejlepším advokátem v Liberci na nemovitosti, který zajistí jak kupní smlouvy, tak úschovu financí a převod nemovitosti na KN. Po celu dobu na vše dohlížím a koordinuji spolupráci s hypotečními poradci a klienty (kupující, prodávající). Za 8 let zkušeností vím, jak předejít situacím, které by mohli prodej zkomplikovat a jsem na vše předem připravený. Jsem si vědom, že bezpečný převod nemovitosti a financí, je vlastně pro mé klienty tím nejdůležitějším a dělám vše pro to, abych uspokojil jejich očekávání. 

Potřebujete prodat nemovitost?

Záleží mi na Všem soukromí, nikdy nepředám Váš kontakt třetím stranám. ochranu osobních údajů.